Duben 2010

BM 15 je na světě

30. dubna 2010 v 9:42
Po asi osmnácti hodinách porodních bolestí spatřila světlo světa nová Bloody Mary. Její téma je Gender Fuck Fest, respektive věci s ním spojené: články a rozhovory s a od účinkujících a dalších zúčastněných. Úvaha o tom, co znamená queer, rozhovor s kapelou Rebis, s diy RespektLady Květou, s recyklo-umělkyní Evou. Něco o umění, taky návod na čůrokap. A spousta dalších věcí.
Tentokrát s lepenou grafikou, takže veledílo samo o sobě. K dostání bude na May Day festivalu v Praze a taky v Gender Studies (než ji rozneseme a rozešleme dále).

17.4.2010 Festival Jiný Pohled - Queer Eye

17. dubna 2010 v 13:00
screamclub
Festival Jiný Pohled - Queer Eye Vás zve na koncert kapely Scream Club (US/Berlin), která vystoupí spolu s Reskatou, Flavií Torgou  (BR), Djs Deus Ex Machina, Henriette a dalšími na 1. ročníku alternativního festivalu Jiný pohled v sobotu 17.4.2010 v prostoru NoD, Dlouhá 33, Praha 1.
Scream club jsou vycházející hvězdou evropské alternativní scény, kombinující electro/punk/hiphop/rock a rap s břitkými texty. Spolupracují s mnoha ikonami  hudebního světa - například s Peaches nebo Beth Ditto a vysloužily si i uznání od legendy divokého dívčiho rocku 80.-90.let Cyndi Lauper. Před koncertem Scream clubu (21h) se můžete zastavit na bubenickém workshopu (od 17h), taneční performanci i vernisáži fotografií a obrazů (18h), případně už v 15h na debaty o "jiném" pohledu ve fotografii, filmu a hudbě.  Více info na Facebooku nebo webu festivalu