Genderové promítání v Revolveru 23.11.

19. listopadu 2009 v 18:45
V pondělí 23.11. se můžete těšit na další genderové promítání v Revolveru (Mečislavova 8, Praha 4). Začátek ve 20 hodin.

Pustíme si Vždyť já jsem roztleskávačka! / But I´m a Cheerleader

Jamie Babbit

85 min., anglicky s českými titulky

Rodina zděšená, přátelé rozčarovaní - proč? Sedmnáctiletá Megan je vegetariánka a mezi její idoly patří ženské osobnosti. To může znamenat jediné: ačkoliv roztleskávačka školního fotbalového týmu, Megan je homosexuální! Ale pomoc je nablízku… Nápravné centrum vedené sympatickou zastánkyní tradičních hodnot a pět jednoduchých kroků k heterosexualitě. Film z počátku zdánlivě flirtuje s žánrem společenské satiry, poté se ale mění ve výbušnou, místy romantickou komedii. Formou úsměvného příběhu o centru, kde se snaží mládeže na scestí zbavovat homosexuality podobně jako drogové závislosti, se autoři filmu vyrovnávají s předsudky a zavedenými sociálními úlohami obou pohlaví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babsi † Babsi † | E-mail | Web | 21. listopadu 2009 v 16:36 | Reagovat

Hm... To musí bejt zajímavý...

2 GeoBioGum GeoBioGum | E-mail | 1. prosince 2009 v 10:49 | Reagovat

Kýžený Paroubek nosí náústek Paroubková nosí násosku Lanďák nosí vaťák celý svaťák kýžený inženýr nosí knír jako kanonýr Paroubková porodila vorvaně Klausová porodila lachtaně Jacques porodila kromaňonce v peřince světové mocnosti kynou ublížili Havlovi Havel porodil Krošíka Topolánek porodil Mustafu vážil 2,70 kg byl žluklej Paroub mu kratuloval v bolesti v bolesti mu kratuloval žluklej Paroubek plnej šašení Jacques porodila Kačenka Brožová porodila sebe v sevření stehen vypudila inkoustovou myš!!! ŠOK!! vypudila inkoustovou myš!!! ŠOK!! vypudila Topola Brutální Klaus bez Havla havaroval v jezerce plný těžkých kovů ParoubekLopiíz 547 Prasoudek Paroubek Paroubek Paroubek Parousek Paroubek Parofek Paroubek paroubek Paroubková porodila ousek Paroubek ParofekParoubek Parousek Paroubek NIRVANA Kopyto Polidoro da Sergio Havel Klaos Klaus Klausová Bláža flaušáky semenisba Paroubek ŠOK!!! vě tuny!!! ŠOK!!! ŠOK!!! Paroubek porodil slona! Jeho dítě je plné těžkých kovů, váží dvě tuny!!! ŠOK!!! ŠOK!!! Paroubek porodil slona! Jeho dítě je plné těžkých kovů, váží dvě tuny!!! ŠOK!!! ŠOK!!! Paroubek porodil slona! Jeho dítě je plné těžkých kovů, váží dvě tuny!!! Havel Klaus Klausová Kocáb Kocáb Havel Tori Amos Demi Jordens NIRVANA Kopyto Polidoro da Sergio Kiklops Terribilis Václav Havel nacops De Republicano Klausky Berlusconi Topol Topol Topolánek Topol slimák porodila sebe v sevření stehen vypudila inkoustovou myš!!! ŠOK!! Cikáni Top 09 Loli kreslíři Paroubak Paroubková Paroubek bejk Klaus Klaus Livie Súdán Paroubek Brožová Havel Veškrna Klaus Pravdoláskový listopad klas Špidla Paroubek bejk Klaus Klaus Livie Súdán Paroubek Brožová Havel Veškrna bejk krtina krutost bej Klaus Havel Lanďák Leoš Mareš Koliha sexuální koliha Klaus Klaus Wetrefa DDDT Paroubek bejk Klaus Klaus Livie Súdán Paroubek Brožová Havel Veškrna Klaus Pravdoláskový listopad klas Špidla Klaus Paroubek Klaus bejk krtina krutost bej Klaus Havel Lanďák Leoš Mareš Koliha sexu

3 Kleobis Kleobis | 3. prosince 2009 v 8:54 | Reagovat

2:Geobiogum: Zajímavé. Mně dnes přišlo mejlem toto:

ŠOK!!! Porodila dítě s náústkem!!! Novorozence s chobotovitým výrůstkem místo pusinky porodila v brněnské porodnici Marcela Kubátová (34). Podivný chobot měří přibližně 25 centinetrů a nemluvně s ním může přijímat umělou potravu. Jinak se dítě zdálo úplně zdravé, vážilo 5 kilo a mělo se čile k světu. O to větší překvapení bylo zjištění při rengenu dítěte. V bříšku mělo brášku!!!
Natálku čeká řada náročných operací, především vyjmutí bratříčka Michala z bříška. Rodiče zvažují, zda Natálce nechají chobotek odstranit, nebo jí ho ponechají. Otec Natálky Stanislav Machala (42) je momentálně bez zaměstnání a finančně náročnou operaci si prý nemohou dovolit. Matka nastoupí dlouhodobou invalidní dovolenou. Bráška Michal, který je zatím uvězněn v tělíčku své sestřičky, vypadá podle lékařů zcela zdravě. Riziko, že bude mít také sosáček je podle primářky MuDr. Petry Bujné přibližně 30%.

Nejste autor(ka)?

4 Babsi † Babsi † | E-mail | Web | 3. prosince 2009 v 19:09 | Reagovat

Emmmh....

5 GeoBioGum GeoBioGum | 4. ledna 2010 v 11:58 | Reagovat

Havlová a Klais společně pekly dort zlý pes jim snědl obrtlíky!!! Silnice na Vysočině jsou sjízdné, dopravu však komplikují sněhové přeháňky na Havlíčkobrodsku, Pelhřimovsku a Třebíčsku. Zeman kandidoval na upýra byl vztekle prohrál. Na Žďársku se místy tvoří mlha. Dálnice D1 je žlutá. Klaus udávil Paroubka udávil myš Klausová natáhla perka v sobotu v neděli už kňučeli psi u Paroubků. Paroubková byla celá mokrá po chemickém ošetření. Na silnicích první třídy leží zbytky rozbředléhoParoubka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama