Queer parade v Brně příští víkend

19. června 2008 v 11:20 | ER
Historicky patrně první akce tohoto druhu v Čechách a na Moravě - queer parade, neboli veřejné pouliční vystoupení všech, kdo nepovažují "straight" za jedinou správnou sexuální preferenci, se koná 28.6. v Brně.

Průvod vyjde ve 14 hodin z náměstí Svobody. Mezi specifická témata brněnské queer parade patří také rodičovství stejnopohlavních párů a problémy LGBT seniorů.
Queer parade zatím vypadá na můj vkus trochu "oficiálně" (záštitu převzala Džamila Stehlíková, ministryně pro lidská práva a národnostní menšiny), ale doufám, že i tak bude barevná a odvážná ve svých požadavcích.
Více info najdete zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RudeBoy69 RudeBoy69 | 25. června 2008 v 12:09 | Reagovat

Zničit je...všechny!

2 Michael Michael | 26. června 2008 v 12:21 | Reagovat

Milý RudeBoy69 potřeboval by si nakopat!

P.S. Ať žije První Queer Parade v Česku. :)

3 nic nic | 30. června 2008 v 17:41 | Reagovat

Jednoho až zamrzí, že není gay:-))), ale jen přízemní heterák. Pardon - vlastně asexuál....................................................................................................................................................................................................taaaaakže mě napadá, co takhle dát do kupy asexuál parade. Jen z čisté zvědavosti, jaké post-kulturní symboly by díky ní vyfantazírovali náckové:-)))) Jsou asexuálové taky úchyláci? Jak bychom mohli být, když nešukáme?? Je nešukání úchylné??? Kolikaprocentní menšinou vůbec jsme???? Kolik procent lágrů by zbylo jen pro nás????? A jak by probíhala převýchova?????? Šukali by nás náckové do prdelí??????? A smějí vůbec náckové šukat do prdelí, pokud nejsou v kriminále (kde jsou provaření jako nejnáruživější milenci a neznají rasovou nenávist - že by se v base veškeré ideologie hroutily?)??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama