Věříme v to, ze nic neděláme zbytečně

5. března 2008 v 17:59 | ER |  Hudba - grrrls
Rozhovor se Steelfaith, jednou z kapel, která zahraje na Rock proti sexismu. Následující řádky vám představí tuhle mladou heavy metalová bandu z Lovosic.
Klasická otázka na začátek: představte se, kdo co a jak dlouho.
Takže naše kapela vznikla cca před rokem, kdy si plácnul bubeník s kytaristou. Kláru (zpěv) jsme nabrali pár měsíců pozdějc, kdy už byl všechen materiál nazkoušen a čekalo se na zpěváka / zpěvačku. Páju (baskytaristku) dotáhnul náš bubeník, který s ni kdysi hrával v kapele Kapelární Elevace. Já - Honza (sólovka) a Jirka (doprovodka) jsme hráli asi rok a pul v kapele Chlíwek, po rozpadu jsme šli naplno do Steelfaith.

Všichni už za sebou máme několik kapel (Honza - Chliwek, Independent Sunset, Jirka (kytarista) - Chliwek, Klára - BeQuiet!, Pája - Kapelarni Elevace, Skalda - May day, Hysteria, Ohm, Kapelarni Elevace, Vysrathor), takže už se snažíme dělat věci aspoň na poloprofesionální úrovni.
Jaké jsou vaše hudební ambice?:)
Uvidíme :) Nechceme nic předbíhat..
Co děláte, krom hraní?
V současné době se 3/5 kapely chystají maturovat, takže se učíme. Bubeník s basačkou zase dělají vejšku, takže se proste učíme všichni :D
Posloucháte vážnou hudbu? (narážka na váš cover Mozarta a Beethovena)
Posloucháme a milujem vážnou hudbu :)
Co znamená název kapely? Je v tom "steel" ta ocel, nebo tam je i trochu "steal"? A proč víra? V co věříte?
STEELFAITH - ocelová víra, nebo něco v tom smyslu :) Věříme v to, ze nic neděláme zbytečně a třeba někdy přijde ňákej úspěch..
Co vás vedlo k tomu, že jste přijali nabídku hrát na proti-sexistické akci? Co pro vás znamená sexismus a co pro vás znamená hrát na takovéhle akci?
Všude se potýkáme se sexuálníma narážkami, a chceme tomu trošku předejít touto akcí a ukázat i to, že "nadrženost" není všechno. Těšíme se, že se o tomhle dozvíme víc.
Když jsem se podívala na guestbook na vašem webu (4.2.), první příspěvek, co tam vyskočil, bylo: "Viktor. Zdar. Co to má bejt za překvápko sakra. Jestli budou nějaký kozy ven, tak bych snad i valil :)))" Co říkáte na takovéhle poznámky? (a je to otázka pokud možno na celou kapelu, ne jen holky)
Jsme zvyklý, nevadí nám to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama