„Nazifeministky“ v Čechách aneb bílé matky a pečovatelky

17. října 2007 v 18:19 | ER
Tenhle krátký článek je o organizovaných ženských aktivitách neonacistickém hnutí, které se jako vlastně docela nový fenomén objevily nedávno na světle světa.

Než se ale o nich rozepíšu, chci objasnit, proč jsem zvolila do názvu slovo "nazifeministky". To slovo je oxymoron, obsahuje rozpor samo v sobě, protože feminismus, alespoň tak jak ho vnímám já, by nikdy neobhajoval nacismus a xenofobii, a protože pro nácky a náckovky je feminismus něco rudý hadr před očima býka - převrací tradiční ("přirozené") role muže a ženy, a to nemůže být dobré. Ostatně samy národní socialistky, o kterých budu mluvit, označení feministka odmítají.
Proč jsem tedy přesto tohle slovo zvolila? Inu, právě pro jeho nelogičnost, rozpornost. Prostě nechápu, jak ženy mohou začít prosazovat svá práva (ať už jsou ta práva jakákoliv) v hnutí, které je postaveno na nerovnosti a útlaku. Vydobýt si respekt (jen a právě) jako matka rodu, podřídit se tomuto "poslání" ženy - to je pro mě pravý opak emancipace. Můžete namítnout, že těmhle ženám nejde o emancipaci - jenže co jiného než jistý druh emancipace je vytvoření ženských skupin?
Dobře tedy, nechme úvah a podívejme se jim na zoubek. V Čechách narazíte na dvě aktivity - Resistance Women Unity (RWU) a WomenSide (WS). Jestli jde o různé aktivity, nebo nějak personálně propojené, nedokážu říct, protože se monitoringu příliš nevěnuju. Je to ale vlastně fuk, protože teď mi jde o obsahy a aktivity těch skupin, ne jejich personální složení.
Obě spojuje snaha propojení holek v nazi scéně, pravděpodobně motivovaná potřebou "mluvit spolu o našich věcech". Je tu vyjádřený pocit odlišnosti mužské a ženské zkušenosti, a to, že té ženské se nedopřává tolik sluchu. Na webu RWU se dočtete, že "muž je povinen rodinu zajistit a ochránit, žena se pak stará o fungování rodiny a "teplu rodinného krbu". Žena je tedy jakýmsi řídícím mozkem rodiny, a proto má blíže (a má na to i větší nadání než-li muž) vnímat a poznávat problémy. Má velmi silnou empatickou stránku a problémy dokáže řešit s citem." Sice to není přímo názor RWU, protože je z rozhovoru s aktivistou Prison of War (POW), ale není to nijak komentováno, pročež předpokládám, že není námitek.
Od role empatické ženy-matky je už jen krůček k roli ženy-pečovatelky. RWU i WS kladou důraz na správnou výchovu dětí (v národně-socialistickém duchu, samozřejmě), na aktivity proti drogám (ohrožují zdraví - a národ musí být zdravý) a na podporu politických vězňů, tedy těch, kdo se dostali za katr za propagování nacismu nebo za rasisticky motivované útoky. Je to tedy taková podpůrná, servisní role pro dobro bílé rasy (blé).
Zatím tedy nic překvapivého. Hrdé matky, co rodí a vychovávají nadčlověka zítřka.
Co mě však zarazilo, bylo pár opravdu nečekaných věcí z prohlášení RWU. Zaprvé, kolektiv je nehierarchický, všechny členky jsou si rovné - ech, tady to zavání rovnostářstvím a prohnilým anarchismem! Na druhou stranu, RWU ženy asi budou mít rasovou prověrku v pořádku až do pátého kolena, pročež není důvod jedna druhou považovat za méněcennou. Fuehrer ale taky byl princeps inter pares, a velké vzory táhnou. Tak mi k téhle ideologii ta difuzní organizace nějak nesedí…
Druhá věc, co mě dostala, byly obrázky na webu WS. Na homepage je ženská postava s mečem a tváří zakrytou šátkem. Všechno by sedělo na ženské bojovnice, jen kdyby tahle postavička nebyla nakreslená ve stylu manga. Manga…. Japonsko…. hordy z Asie, co zaplaví Evropu a zničí bílou rasu…. Ehm, ehm, tady něco nehraje. Stejně tak legrační bylo použití tradiční áčkařské grafiky - poťouchle se smějící holčička s černou vlajkou. Takhle to s tou čistotou daleko nedotáhnou, když si neuhlídají ani čistotu grafickou (RWU ale naopak důsledně užívají obrázky blonďatých holčiček). Ale což, když mají náckové a náckovky straight edge party, nosí skinheadskou módu, fušují do ekologie a vytvořili si black bloc, proč by nemohli používat i anarchistickou grafiku?
No nic, zpět k nazi-ženám. Snažím se vymyslet nějaký závěr… Ono je totiž dost těžko říct, kam jejich (myslím teď ty specificky ženské) aktivity povedou a jaký mají smysl. Vlastně nic nechtějí (krom vítězství nadčlověka), nic nežádají. Narušit patriarchální založení nazi hnutí nehodlají. Prostě jen víc nahlas křičí to, co jim bylo "od přírody" přisouzeno - rodit děti, vychovávat, pečovat o raněné. S významným rozdílem - ony to dělají pro vyvolenou rasu.
Nezbývá tedy, než popřát zmar aktivitám nazi-žen i jejich mužských kameraden.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (172)
Zobrazit starší komentáře

101 Dorotka Dorotka | E-mail | 20. listopadu 2007 v 19:35 | Reagovat

Ph.... myslím, že jsi ideál.... jinak: Anarchie je utopie. Tečka. Dřív se kvůli ní vraždili bohatí a mocní lidi. Dnes se vraždí druhá strana. Ale uskutečnit ji tak, aby fungovala a všichni u toho neumřeli hlady a navzájem se nepovraždili, prostě a jednoduše nejde. Já věřím vopravdovou demokracii, což je ovšem taky utopie, což mě mrzí. Jsem socialistka - myslím že všichni by měli mít nárok na zdravotní péči a že by si všichni měli žít v celku v pohodlí, ale všichni podle svých schopností. Rozhodně nejsem komunistka - nemůžu se přece otevřeně postavit za ideologii, která posílala lidi na smrt jenom proto, že něco dokázali a měli jinou představu o životě a měli vzdělání a majetek. To je zločin, který sebou ta ideologie stejně jako nacismus vleče jako krvavou stopu(považuji to za úžasné přirovnání)

Výborná je ovšem zvlášť stránka women-unity.org, pokud si chcete dokonale zkazit večer, začtěte se do sekce humor. Je tam naprosto výborný a strhující komiks Švindlkaust. Samozřejmě je uvedeno, že se jedná o vtip. Jenže jsou věci, o kterých se prostě nevtipkuje. PROSTĚ NE!!!! Nehledě na to to obsahuje úplně fascinující chyby (Trotský například). Zesměšňují přeživší i mrtvé. Zesměšňují Anne Frankovou. Zesměšňují izraelské židy a židy v koncentračních táborach. Zesměšňují i sami sebe tím, jak  moc nevhodně se ke všemu staví.  Noc jsem strávila na záchodě. Zvracela jsem a brečela.

102 Xregor Xregor | 21. listopadu 2007 v 9:44 | Reagovat

A ty dokážeš rozbrečet mě.

103 ph ph | 24. listopadu 2007 v 15:28 | Reagovat

Xregor: Netušil jsem, že náckové jsou takové citlivky:-(( Ty můj hlupáčku, mohl bys ustoupit trochu stranou? Chce se mi totiž z tebe blinkat...

RUMcajs: Když nemůžu do koncentráku já za všechny své špatnosti, tak ti ZAKAZUJU strkat tam komouše i nácky:-)) Nestačilo by je pozavírat do basy? Špatné jídlo je horší, než to nejstrašnější mučení. Mohl bys jim vyvařovat tam:-) A já bych se staral o zásobování. Namísto papírových kapesníčků bych nakupoval třeba smirglpapír, až to zas na ně přijde a budou chudáčci plakat.

Dorotka: Tak to je hustý:-((( Netušil jsem, že na stránkách women-unity člověk najde takové "poklady". Vlastně jsem to zřejmě tušil, protože jsem se jim obloukem vyhnul. Zřejmě by mě potkalo totéž, co tebe..., jen s tím drobným rozdílem, že bych si zřejmě zadělal na další trestní stíhání:-)) Když někdo zajde příliš daleko, něco se ve mě samo přepne, odpojí mě to zcela od emocí a pak se chovám jako silně podchlazený a hravě destruktivní stroj, který nejsem schopen zastavit:-((( Zřejmě budu opravdu psychopat (na vojně jsem měl od mazáků svatej klid, protože se báli, že bych je ve spánku povraždil. Když jsem se to dozvěděl, jednak mě to zaskočilo, ale i pobavilo a nechal jsem je v tom. A to jen proto, že jsem hned první den dořval lampasáka))...

104 AATO znamená útok! AATO znamená útok! | 24. listopadu 2007 v 22:51 | Reagovat

AATO (Apolitical Anti-Trifid Organisation) je stoprocentně apolitická organizace, sdružující příslušníky pracující třídy pod heslem „Punx and skins united“. Za cíl si klade obhajování zájmů dělnictva, zejména pak potírání trifidů, typických reprezentantů současné byrokracie. Organizace vznikla v roce 1976 ve Velké Británii za generální stávky britských popelářů. Základní hodnotou, ze které celé hnutí vychází je riot, kterým se aktivisté řídí při potírání trifidů – povrchních byrokratů z vyšších vrstev či příslušníků hnutí hippies. Trifidé jsou pro dělnictvo odvěkým nepřítelem, jelikož nejsou dětmi ulice a neuznávají základní hodnoty punku, jako jsou riot, chlast, ženský, káry nebo fotbal.

Protože se AATO vyhýbá jakékoliv politice, kromě zakládání odborů, je dobrovolnou organizací, jejímž členem se může stát každý, kdo má sestřih vlasů a) tzv. „cherokee“ (Celá hlava vyholená, pouze uprostřed zůstane 3-5cm široký pruh vlasů o minimální délce 10cm) b) tzv. „skinhead“ (Celá hlava sestříhaná na délku vlasů o maximální délce 0,3cm) c) tzv. „spikes“ (Vlasy natužené do bodlin, avšak o minimální délce 40cm. Tato kategorie není některými frakcemi AATO považována za pravé příslušníky apolitického hnut

105 AATO znamená útok! AATO znamená útok! | 24. listopadu 2007 v 22:54 | Reagovat

........hnutí punx and skins united). Dalšími podmínkami je apolitičnost a uznávání tradičních hodnot punku, zejména riotu, čili pouličního násilí a samozřejmě aktivní odpor vůči trifidům a jiným formám příslušníků hnutí hippie.

Abychom se vyhnuli jakýmkoliv politickým spekulacím, zdůrazňujeme, že červená i růžová barva je použita pouze pro účely zvýraznění, které má ještě více podtrhnout stoprocentní apolitičnost našeho hnutí. Tímto prohlášením se zároveň chceme distancovat od některých českých kapel, které ztratili svojí apolitičnost. Jednou z nich je například kapela SPS, která je nepřípustná pro příslušníky našeho apolitického hnutí. Je tomu tak kvůli faktu, že její název je zkratka výrazu Snížená Pracovní Schopnost, což je pro nás, příslušníky pracující třídy nepřípustná urážka. Zde se také protínají 2 základní proudy myšlenky Skins and punx united. Zatímco skins jsou stoprocentně pracující děti ulice a nemohou samozřejmě kvůli tomuto názvu kapelu poslouchat, punks jsou většinou dětmi ulice, odmítajícími účast na jakékoliv organizované činnosti (tudíž i práci) a tudíž mohou SPS poslouchat. V rámci duchu hesla Punx and skins united se AATO ČR na radě v Malešicích usnesla, že poslech SPS se doporučuje jen jedním uchem a to střídavě pravým a levým, aby byla dodržena absolutní apolitičnost.

Nezapomenňte: AATO znamená útok!

106 ph ph | 25. listopadu 2007 v 0:06 | Reagovat

RUMcajs: Chápu, že házet skinheads do jednoho pytle je kravina. Pokud zabloudím do osmdesátek a porovnám třeba týpky kolem Agnostic Front s dnešními politicky uvědomělými vlastenci, kteří křísili Křišťálovou noc, je to nebe a dudy. Jen toho o anti-rasistických skinech moc neslyším, zřejmě nejsou tak hluční a přeci jen jsem starý pán, takže jsem dost out:-(( Pouč mě, prosím. Pokud tedy nevadí, že ve mě zůstal kousek hipíka a zřejmě jsem zmutoval v trifida:-)))

107 Podiven Podiven | 26. listopadu 2007 v 23:56 | Reagovat

Zajímavé, jak se tihle punkeři rádi dobrovolně regulují... povolené účesy, povolená délka vlasů - no, komunisti byli proti dlouhejm vlasům, ale takhle přesně na centimetry to asi vychytaný neměli :-) a přípustné/ nepřípustné kapely... Hrozí konkrétnímu skinovi za poslech SPSek nějaký postih?

A proč jsou nepřijatelní hippies? Kdo to je? Každý, kdo má dlouhé vlasy? Což může bejt klidně metálista, nebo stará mánička, poslouchající Kabáty, nebo veterán z undergroundu...

Skvělé hnutí, hned se jdu přihlásit! (moment, jen se předpisově sestříhám a prohlédnu svou sbírku nahrávek, jestli tam nemám nějaké závadové kapely... ...FPB jakožto Fourth Price Band... možno? Nedotýká se to nějak jemnocitu dělnické třídy?)

108 AATO znamená útok! AATO znamená útok! | 28. listopadu 2007 v 16:48 | Reagovat

Kapelu FPB důrazně nedoporučujeme k poslechu, přestože její český název "Čtvrtá cenová skupina" jasně evokuje chlast, potažmo i ženský, káry a riot. Jejím zakládajícím členem byl totiž kromě Miroslava Wanka také Petr Růžička zvaný ANK, který do ČR přivezl v roce 2004 polskou neonacistickou kapelu Konkwista 88 z Wroclawi (číslice 88 jsou zástupné symboly za písmena HH = Heil Hitler), čímž dal najevo, že není apolitický, alébrž politický a tudíž by mu měl někdo udělat v hubě pořádnej riot martenskou. Hnutí Punx and skins united Oi!, musí zůstat zcela apolitické, proto je zde AATO, organizace potírající trifidy herbicidními přípravky.

Trifid je trojnohá kytka, pocházející z vesmíru, která chce všechny příslušníky pracující třídy oslepit a poté zlikvidovat, poněvadž oslepený člověk je snadný cíl i pro kytku. Proto se nenechte oslepit a zůstaňte i nadále apolitičtí! Členy AATO se můžete stát jednoduše: přečtěte si tiskové prohlášení organizace, které je o pár příspěvků výš, navštivte kadeřnici a nechte si na hlavě vyrobit některý z přípustných účesů našeho apolitického hnutí Punx and skins united Oi!.

Trifidi a další reprezentatni současné byrokracie, jakožto i všichni příslušníci znepřáteleného hnutí hippie, jsou hlavními nepřáteli 100% apolitické dělnické organizace AATO. Hippies jsou pro všechny členy apolitického punkového hnutí symbolem střední třídy, která nás, děti ulice, utlačuje. My se ale nenecháme utlačovat ani oslepit, budeme držet naše oči otevřené a nebo raději trochu přivřené, aby nás nezasáhlo oslepující záření trifidů!

AATO znamená útok!

109 a a | 30. listopadu 2007 v 10:27 | Reagovat

?

110 ph ph | 30. listopadu 2007 v 21:17 | Reagovat

Podiven: Já ti nevím, ale spíš jsem měl dojem, že si z AATO někdo dělá prdel:-)) Každopádně jsem byl chvíli hipík, pak jsem poslouchal FPB, abych nakonec z ulice přešel do střední třídy, což jsem dorazil tím, že poslouchám hudbu zásadně oběma ušima. To je ta nejhorší kombinace, jíž jsem se mohl dopustit:-))) A Den trifidů jsem jako dítě přečetl hned několikrát, jejdanánku šmankote šmankote...

111 Mirka Mirka | 1. prosince 2007 v 0:22 | Reagovat

Souhlasím s AATO znamená útok, ale nevím jestli dělám dobře? Co je to střední třída a proč utlačuje děti ulice? A co jsou to ty herbicidy? A kde rostou ty trifidy? Není to náhodou ta chráněná rostlina, která roste jen v Alpách?

112 ph ph | 1. prosince 2007 v 15:55 | Reagovat

Trifidi jsou jen fikce z katastrofického románu "Den trifidů" (mimochodem - ten film byl dost děsnej), zmutované rostliny, které se naučily přecházet z místa na místo a pokusily se tiše a velmi účinně vyhladit lidstvo. AATO je používá jako docela vtipnou metaforu. AATO mě baví:-)), už se těším na jejich útok. Co mi uděláte?

113 AATO znamená útok! AATO znamená útok! | 2. prosince 2007 v 0:24 | Reagovat

Trifidi jsou všude kolem nás, proto nebuďte apatičtí. Staňte se aktivními a bojujte proti trifidí nadvládě. Navštivte stránky 100% apolitické organizace AATO na adrese: http://a2.webgarden.cz/ a poslechněte si písničku od angažované AATO kapely The Herbicides - AATO znamená útok! Nachází se v sekci Download.

Mirka: Herbicidy jsou chemické látky určené k hubení rostlin, potažmo trifidů. Trifidi rostou všude, nejen v Alpách a herbicidy seženeš v každém obchodě se zahradnickým náčiním.

ph: Přidej se k nám. AATO znamená útok!

114 ph ph | 2. prosince 2007 v 15:34 | Reagovat

AATO: Ale já se k vám přeci nemůžu přidat, protože jsem váš pasivní NEPŘÍTEL (zmutovaný hipík, fanoušek FPB a UJD, "kolega" Petra Růžičky, přeběhlík z ulice do střední třídy, jedno ucho si kvůli vám uřezávat nebudu a o své vlasy jsem se nikdy valně nestaral). A ke všemu fandím trifidům, protože vzaly spravedlnost do svých rukou a nepářou se s tím jak Greenpeace - rozhodly se zbavit tuto překrásnou planetu vleklé nemoci, která jí zcela bez skrupulí devastuje, mučí a zabíjí a ještě si povýšeně říká lidstvo. Samozřejmě, že nakonec zabijí i mě, ale slíbily mi, že počkají, až podaruji jejich rozkošnými dětičkami v dojemných květináčcích všechny členy Národní strany, RWU a WS (jsou tak blbí a blbé, že si nechají namluvit, že je to vzácná odrůda muškátů)). Což znamená, že mám na léta odklad a navíc si denně poctivě píchám koňské dávky chlorofilu v naději, že se stanu jedním z nich:-)) TAKŽE, co mi teda uděláte? ÚTOK??? Hahaha, silný kecy a skutek zase utek:-)))!

115 Dorotka Dorotka | E-mail | 3. prosince 2007 v 16:02 | Reagovat

AATO:  A tolerují se vlasy femininním organismům? Ty k nim mívají většinou bližší vztah ... A kde ty herbicidy skladujete? Nebouchne vám to?

116 AATO znamená útok! AATO znamená útok! | 4. prosince 2007 v 15:18 | Reagovat

Navštiv stránku: http://a2.webgarden.cz/   - tam se dozvíš podrobnosti a můžeš si nově prohlédnout i fotografii trifidů, kteří jsou rozšířeni kosmopolitně a berou na sebe různé podoby. Na trifidy na obrázku nezabral herbicid Agent Orange, proto jsme od jeho používáni upustili a nyní nám nehrozí žádné nebezpečí, ani nebezpečí exploze. Veškeré herbicidy skladujeme v podzemí depa Hostivař v Praze 10, kde nehrozí také žádné nebezpečí díky betonovým zdem.

117 MORA=Moravská republikánská armáda MORA=Moravská republikánská armáda | 5. prosince 2007 v 13:01 | Reagovat

Pche, my máme lepší sajtu tady: http://b2.webgarden.cz/ Požadujeme okamžité oddělení svrchovaného moravského markrabství od Čecháčků, urychlené dosazení Boleslava VI. Polévky do funkce moravského krále, uzákonění slivovice moravským národním nápojem a paštiky Májka zlaté dědictví moravským národním pokrmem. Dále vyžadujeme střelhbité vytvoření moravské pobočky firmy Metrostav, kterážto do 5 kalendářních měsíců bez zbytečných prodlev vystaví podzemku na Moravě. Chceme také finanční kompenzaci za povodně z roku 1997, za které jsou plně zodpovědní Čecháčci, kteří jsou zároveň i našimi hlavními nepřáteli. Další informace se dozvíte na našich webovských stránkách.

118 Retard Women (of the) Universe Retard Women (of the) Universe | 6. prosince 2007 v 9:16 | Reagovat

My bychom jen rády, kdyby bílá konečně zvítězila nad černou, protože bílá je hodná a černá je zlá. A všechny barvy, které 100% bílé nejsou, jsou špinavé, protože jsou zcela jistě šmrncnuté černou. Až bude vše bílé, bude to kolem nás konečně vypadat jako v nebi, což bude krásné. A komu se to nelíbí a nechce být s námi šťastný, je zlý a zaslouží si jen to nejhorší. Taky bychom rády, kdyby všude kolem nás bylo hezky čisto, uklizeno, vymydleno a vysterilizováno, protože jsme civilizované a máme hygienické návyky. Až nás bude víc, podnikneme tažení na všechna solárka, protože je vymysleli barevní, aby vyhubili bílou naivní rasu škodlivým zářením. Až nás bude úplně nejvíc, zakážeme slunce, protože ho vymysleli mimozemšťané, aby spálili lidstvo na škvarek. Také zavedeme do jeslí, školek a škol pravidelné hygienické vymývání mozečků savem a přípravky s bělícími účinky, protože kdo chce mít uklizeno kolem sebe, musí nejprve začít uklízet sám v sobě. Naše webové stránky jsou v ilegalitě, protože tu není svoboda slova ani svoboda prodávat v hračkářstvích Barbie a Kena v gestapáckých uniformách. Ty sice nejsou celé bílé, ale to jen proto, že Barbie a Ken jsou ve skutečnosti andělé a všichni andělé se právě takhle (a ne jinak) oblékají. Ale kdo není zlý a má pořádné srdce, ten naše webové stránky velmi snadno najde a zcela jistě konečně prohlédne. Není nad dokonalou rodinu:-)

(ph)

119 Retard Women (of the) Universe Retard Women (of the) Universe | 6. prosince 2007 v 10:47 | Reagovat

No dobře, ti retardovanější z vás najdou naše stránky tady: http://c2.webgarden.cz/

(ph)

120 ph (118) ph (118) | 7. prosince 2007 v 19:56 | Reagovat

(119) RWU: Mystifikace na druhou??? Příspěvek 119 sice není ode mě, ale rozhodně se od něj nedistancuji:-)) A doporučené stránky jsou velmi půvabné, málem jsem spadl smíchy ze židle. Každopádně jsou mnohem zábavnější a výstižnější, nežli skutečné konspirační stránky RWU. Stálo by za to na nich dál ve stejném duchu zapracovat:-))) A teď mě omluvte, spěchám na WC - čůrám totiž smíchy.

121 RWU RWU | 7. prosince 2007 v 21:16 | Reagovat

Jelikož jsme z Moravy, sjednotily jsme se s Moravskou republikánskou armádou (MORA) a spolupracujeme na jejích stránkách, kde se denně objevují nové radikální články, které mají za úkol vyburcovat všechny Moraváky a Moravanky k diverzní činnosti. Adresa stránek je: http://b2.webgarden.cz/

122 Michaela Dupová Michaela Dupová | 7. prosince 2007 v 21:49 | Reagovat

Jistý pochybný a permanentně zfetovaný zakomplexovaný exhibicionista, který se zde pohybuje pod INICIÁLAMI "ph" (co to má být? phanomas? pOMÝLENÉ hOVADO?), aby nakazil mladé zranitelné a dezorientované BÍLÉ lidi svou zvráceností, se sice od našich nových legitimních a zábavnějších stránek nedistancuje, ale jde mu jen o to, aby nás za každou cenu zesměšnil (jako vystrašená mejitelka tohoto "zinu"!), jelikož nechápe skutečného tvořivého a progresivního ducha RWU. Soukmenovkyně a sestry, nenechte se oklamat, rozčarovat ani zasáhnout těmito zavádějícími a jedovatými pomluvami. Naše nové stránky http://c2.webgarden.cz/ jsou konečně tu a jsou naprosto legální a pro NÁS. Postavme se zde této havěti! Čtěte nás!!! Jsme tu jen pro vás a kvůli VÁM. Věřte NÁM a naučte se číst MEZI ŘÁDKY! RWU znamená štěstí:-)))

ph: Už víme, kdo jsi. Pokud si nestřelíš zlatou včelku, poučíme tě ve jménu Rodiny, Civilizace, Tradic, Budoucnosti, Svobody Slova (SS) a zájmu našich vlasteneckých Dětí! RWU je štěstí, stejně jako skutečná svastika!!!

123 ph ph | 7. prosince 2007 v 22:27 | Reagovat

MD, Pletený Újezd 55, 27351 Unhošť: Jejda, já to tak nemyslel moje kamarádky:-))) Já myslel, že to vezmete jako pěknou legraci, nebo ne? Vždyť i já měla v minulém životě VAGINU, nebo ne? A byla vlastenka (sice neČeskou, ale docela bílou...)). Ugh! A jak jste vůbec přišly na to, že se jmenuji Phil Harlow??? Kdo mě to zradil? Kdo mě to prásknul??? A dožiji se letos Štědrého dne? Vždycky se celý rok těším, až se ráno probudím a celá krajina za oknem bude ponořená v koksu:-((... Asi ne?

124 Sylvie Schneiderová Sylvie Schneiderová | 7. prosince 2007 v 23:54 | Reagovat

Míšo, to fakt nemá cenu se rozčilovat. Je to prostě hovado, co si o sobě moc myslí. To, že zná tvoji adresu znamená jen to, že umí listovat v telefonním seznamu nebo že dělá u Telecomu. Radši si přečti další články od naší soukmenovkyně a bílé sestry, která tentokrát polemizovala nad ženskonárodní otázkou: http://c2.webgarden.cz/ On netuší, že RWU je opravdické štěstí, ale myslím, že ho časem přesvědčíme stejně jako jsme už přesvědčili autorku tohoto e-zinu, která se k nám přidala do boje za retardovanou ženskost.

125 ph ph | 8. prosince 2007 v 18:04 | Reagovat

MD, SS: Ale to je přece to, oč mi celou dobu jde:-)) O konstruktivní polemiku, o dialog, kde si (doufejme) dospělí lidé vše navzájem vysvětlí. Nemyslím si, že mám patent na rozum, že všechno vím, všechno znám, že se nikdy nemýlím... A právě proto mě zajímá pohled na cokoli i jiných lidí. Pokud se vyjadřuji místy poněkud provokativně, jde jen a jen o záměr vyvolat nesouhlas či oponenturu. Nemíním nikomu zatloukat do hlavy svá slova jako hřebíky, s nimiž už nikdo nic nenadělá:-(( Bohužel jsem pod tímto článkem zatím nenarazil na příspěvek, který by byl věcný, měl hlavu a patu a jakkoli zpochybnil text článku. Tak jen do toho:-)), budete se divit, ale jsem celkem vnímavý...

126 AATO znamená útok! AATO znamená útok! | 8. prosince 2007 v 20:23 | Reagovat

AATO srdečně zve všechny pravé punkery na Vánoční demonstraci, která se bude konat v Mahlerových sadech (pod televizní věží) v Praze dne 24.12.2007 od 18:00. součástí budou projevy čelních představitelů organizace a pochod proti politizaci punkového hnutí. vzhledem k tomu, že demonstrace není povolená, vezměte si s sebou zbraně, ať je pořádnej riot :-)

127 Guenhwyvar Guenhwyvar | E-mail | 10. prosince 2007 v 17:53 | Reagovat

Soukmenovkyně a bílé sestry...mooooc pěkné! Počkejte si chvíli, bude sníh, a konečně budou celé Čechy bílé, bílé jako vy a vaši bílí nacionalitsti...

128 pOHODOVÉ hOLKY pOHODOVÉ hOLKY | 15. prosince 2007 v 14:19 | Reagovat

"Maškara na větvi vyplazuje jazyk, maškara u zdi se za břicho popadá, berou to s humorem, všechno je při starém, dělej, co dělej, směj se, plač, NIC NA TOM NEZMĚNÍŠ:-))))))!!!!" Doporučuji jako ukolébavku pro RAW uvědomělé děti, ač nejsem devátý z deseti odborných zubních lékařů... Straight Edge!!!

129 Koala Koala | 17. prosince 2007 v 10:05 | Reagovat

Já znám taky jednu: Žiletky na hlavě rejděj mi ve vlasech, žiletky do očí na mě se vymočí, žiletky v uších jak Mirek Dušín, žiletky v nose já tam mám chlupy, žiletky v těle, cítím se skvěle. To taky doporučujupro uvědomnělé matky samoživitelky jako ukolébavku pro jejich neposlušné děti místo Polednice!  Black power! 161!

130 Dorotka Dorotka | 19. prosince 2007 v 21:18 | Reagovat

http://planetaopic.wordpress.com/ další výborná stránka, kde vám vysvětlí že židé se vlastně vybili sami a ty mrtvoly, nalezené u koncentračních táborů  byly v podstatě hodní esesáci, kteří, protože byli o dost ušlechtilejší než ti zatracení židáci, si od úst odtrhovali jídlo a dávali ho těm hloupým židům, kteří nepochopili že Cyklon B je vlastně pro jejich ochranu proti štěnicím (nevím jestli ti nácci vůbec znají vlastní lidi. Co paměti Rudolfa Hesse?). Taky všechny historky o koncentrácích si ti oškliví JUDE vymysleli, aby teď mohli ovládat veškerou zahraniční politiku (Neříkám, že souhlasím s politikou Izraele, ale přece jenom... Nejspíš se ti židáci pobili mezi sebou, aby to měli jistý...) V podstatě za  všechno velký zlo na světě může těch asi dvacet milionů židů... ale proč ne... AVŠAK: Za malé pouliční nepokoje nemohou ti židáci, ti jsou na to moc fikaní, to dělají ti zatracení negři a cigáni... V podstatě tady dobrý muž bílý jako sníh a jeho věrná a též vybělená žena prostě trpí a i ten systém je proti nim...

+jako bonus opět velmi překvapivá a netradiční gramatika(oni to snad mají ve stanovách, pokud se ovšem nesnaží parodovat sami sebe, jenže mám dojem, že to asi neumí), obvyklé nazývání všech kolemjdoucích zatracenými levičáky a zkurvenými anarchisty (to zní hezky, ne?) a také tykání oponentům (nejsem si jistá, že jsou si tak blízcí...) a nyní originálně i citáty z Orwella, což je pochopitelné, až na to, že by si měli uvědomit, že jeho knihy jsou varováním proti JAKÉKOLI totalitě, a že těm, co bojují proti systému, se říká anarchisté, a to nejsou kamarádi (nenenene) a že oni kopou za systém, jenže za ten správný, bělejší než bílý a bez těch zatracených židů, negrů a cigánů...

A proč mi vůbec žádný milý nacistický přítel nenapíše, že jsem anarchistická/levičácká kurva, případně pomahačka systému, nebo že jsem alespoň úplně vedle? Copak jsem se pořád ještě netrefila? Ani malé odměny se nedočkám?

131 Dorotka Dorotka | 19. prosince 2007 v 21:39 | Reagovat

To jsem si zase vylila srdíčko... ale ještě jedna drobnost...

malý slovníček pro naše nacistické přátele:

datum skloňujeme: 2. bez data,3. datu, 4.datum, 6. s datem, 7. o datu,

NEEXISTUJE tvar datumu!

veškeré ideologie píšeme se s!(máte tu svoji, tak byste to mohli vědět)

př.- komunismus, nacismus ( ale pozor! vyslovujeme z!)

a funguje to i u přídavných jmen, takže

př.- komunistický, anarchistický (stále vyslovujeme z!)

jinak: co se týče těch ošklivých židáků, tak oni se většinou píší jinak, než se čtou, ale pozor! jsou tu i výjimky!

132 Dorotka Dorotka | 19. prosince 2007 v 21:54 | Reagovat

omylem jsem to odeslala, ale pokračujme v rychlokurzu!  (Doufám,  že potom na nacistických stránkách bude stát za houby jen ten obsah)

př. výjimky- Lev Davidovič Trocký (a ne Trotský)

jinak jsou zde také drobné stylistické vady, to jest:

ač není slovo, které by působilo vznešeně. Působí hloupě, a pokud chcete být za inteligenty, tak radši používejte ačkoliv(ale ve správných tvarech!!)

další drobnosti raději vysvětlím na příkladech:

př.- Dvě mámy nebo dva tátové je tedy nenormální. Tak si to rozebereme

Co je špatně v této větě? Zprvu by se zdálo, že nic. Ale již na druhý pohled nám dojde, že se tu neshoduje příčestí (ta věc na konci slovesa, což je ta věc, která označuje děj) u přísudku s podmětem. Takže takto by to mělo být správně:  Dvě mámy nebo dva tátové jsou tedy nenormální.

A vida, jak to jde!

Další drobností jsou čárky mezi souvětími.Ale ty vám osvěžovat nebudu, protože ty tolik dobrý estetický dojem nekazí.

Tak, to bude pro dnešek všechno. Loučím se s vámi aděkuji za pozornost

133 Revoluční prohlášení RWU Revoluční prohlášení RWU | 20. prosince 2007 v 22:26 | Reagovat

Je nutné si uvědomit, že osamocená bílá žena proti černé mužské hrozbě mnoho nezmůže. Proto je důležité se organizovat ve větších skupinách dobře vycvičených čistých, bílých žen a dívek se stejnými cíli a s dobrou muškou. Proti temným mužským silám můžeš s ostatními soukmenovkyněmi vytvářet koordinovanou aktivitu všude tam, kde se vyskytuješ nebo tam, kde potkáš krásné bílé ženy, ochotné se v tomto směru angažovat. Například ve škole, školce, jesličkách, v zaměstnání, v podniku kam chodíš za zábavou, v plastových budkách Toi Toi, kam si chodíš ulevit od svých každodenních problémů nebo ve sféře aktivit jakými jsou například čumění, dort či pleskolebka. Začni ve svém pokojíčku, ulici, čtvrti, městě, kraji s partou tvých bílých kamarádek stepovat v rytmu samby. Právě samba je něco, co zvrhlé černé muže přivádí k opravdickému šílenství.

Tvé mrzké aktivity mohou mít mnoho forem a být úměrné tvým možnostem, nikdy však neopouštěj areál ústavu, ve kterém jsi právě hospitalizována. I když následující věta zní divně, přečti ji až do konce: může to být například sloní hovno, varanův chlempytel, komořanská humugelda i hrebeknací furunekl! I když nejsou ve tvém regionu tito naši nepřátelé momentálně přítomni, nespi a vzpamatuj se! Vytvářet organizované skupiny se nevyplácí, ale můžeš to zkusit, uvidíme, jak ti černí muži potom nabančí.

Myslíme si, že v praxi není možnost svobodného rozvoje bílých žen nikterak náročná, ale o nic nepřijdeš, pokud ve fašistickém státě, jako je všeobjímajícím nicota bramborového salátu, povstaneš ze židle a zase usedneš. Proto vystupujeme z autobusů i tramvají bělejší nohou, aby i zem, které se dotkeneme byla bělejší pro naše čisté děti, zrozené hermafroditní láskou nás samých k nám samým.

Na kontaktech lokálních RWU skupin získáš jejich veřejné klíče od mužských kluboven, informace o aktivních černých mužích daného regionu a můžeš si také políbit! Pamatuj, že veřejný klíč od klubovny dvanácti rozhněvaných černých mužů ti nestačí! Musíš najít list jinanu, zvaný gingoprim, který slouží mezi černými muži jako náhražka občanského průkazu. Jestli máš psychické problémy, napiš nám o tom do komentářů pod tento článek a požádej o zařazení do kartotéky.

Jsou-li hodnoty svoloče a podlosti i tvými hodnotami, pak se přidej k nám. Organizujme se – broďme se! Kváčkajtalka!

134 ph ph | 21. prosince 2007 v 1:56 | Reagovat

Dorotka: No vida, jak jsi šikovná:-)), už jsem si tu začínal připadat jako vyšinutý samomluvec. Jen mám teď obavy se více rozepsat, občas mi ta čeština ujede, občas si s ní schválně zahrávám, takže mám obavy, že budu vyplísněn...

RWU: Konečně nemám námitek.

135 Dorotka Dorotka | 21. prosince 2007 v 13:07 | Reagovat

Ne....já jsem jenom jeden večer nudila, a tak jsem utvořila tuto supr příručku pro n.n.p. , ale jinak do nikoho rejt nehodlám...rozhodně ne o moc víc :-) ty jejich stránky se totiž vůbec nedají číst... Jinak ať žijí bělejší než bílé a dokonale retardované RWU.

136 pROhLÁŠENÍ Spolku Registrovaných Alkoholiků České Inteligence pROhLÁŠENÍ Spolku Registrovaných Alkoholiků České Inteligence | 22. prosince 2007 v 6:29 | Reagovat

Během naší intelektuální pitvy esoterních stránek RWU nám neunikla z našeho pohledu nemístná propagace nechvalně známého hnutí Straight Edge. Ač jsme doposud s bílou elitou, jíž RWU bezpochyby je, takřka bezvýhradně sympatizovali, tento její krok nás uvedl ve zmatek. Jistě, jde o ženskou organizaci a lze pochopit, že potencionální nebo již praxi provozující matky nemohou svým malým bílým svěřencům dovolit užívání drog, alkoholu či nikotinu, neboť by to mohlo vést k anarchii v bezkonfliktní rodině a degeneraci bílé rasy jako takové, což je vzhledem ke globální dějinné vůdčí úloze bílé rasy nepřípustné. Bohužel Straight Edge nijak netají svůj odpor vůči požívání alkoholu dětmi, ale zachází mnohem dále - odmítá alkoholismus i u dospělé populace! To je v rozporu s našimi stanovami a nezbývá nám tedy, nežli se od RWU distancovat. Cožpak jim nevadí, že Straight Edge stejně tak netoleruje rasimus a sexismus??? Cožpak se nebojí, že by se Straight Edge mohlo mezi ně infiltrovat a ohrozit tak základní pilíře jejich hnutí? Bylo dřív vejce nebo slepice? Jsou Židé bílí nebo barevní? Jak sami vidíte, máme v tom zmatek, o kocovině nemluvě.

137 dr. Ban dr. Ban | 27. prosince 2007 v 18:48 | Reagovat

pravda. feminismus ma spise velmi blizko ke komunismu a marxismu leninismu. i kdyz socialni inzenyrstvi provozovali samozrejme i nacisti.

138 pOHLEDNÁ hUSIČKA pOHLEDNÁ hUSIČKA | 3. ledna 2008 v 20:25 | Reagovat

dr.Ban: O čem to sakra mluvíš? Když se mnou mlátila puberta (nemyslím tu současnou...), jezdila jsem především stopem. Každý druhý řidič si myslel, že jsem, díky mým blond vlasům do půli zad, docela pěkná buchta. Začala jsem toho využívat. Jednou jsme si s kámoškama stoply autobus rozjařených vodáků. Rozhodili si nás každou zvlášť a tehdy jsem si poprvé užila dost husté sexuální obtěžování.  Aby toho nebylo málo, musela jsem přihlížet, jak nějaký neodolatelný týpek opíjí a pokouší se zdolat mou tehdejší přítelkyni, zatímco se mi ten můj vytoužený princ už dost monotónně sápal po rozkroku. Ten by se divil:-)) Nezarazilo ho, ani když jsem si zapálila fajfku a co nejhlubším hlasem procedila pár nezpůsobných poznámek, naopak ho to ještě víc rozrajcovalo. Naštěstí nás včas vysadili. Na krajnici jsem dalším potencionálním a projíždějícím zájemcům uspořádala striptýz (začíná se nahoře) a když jsem projíždějícímu autu flákla podprsenkou o přední sklo, až se vložené rezervní ponožky rozlétly, málem ten týpek skončil ve škarpě. Ostříhala jsem si vlasy.

139 Koala Koala | 4. ledna 2008 v 14:09 | Reagovat

Já bych to neviděl tak vážně, tragicky a radši bych si místo toho pustil film Banány od Woody Allena z roku 1971. Banán je zástupným symbolem penisu tak nevím, jestli je dobré ho konzumovat? Byl bych pro vyvraždit všechnu zeleninu připomínající falické symboly jako je třeba banán, okurka, mrkev, petržel-kořen, cuketa, lilek a hlavně pórek, který je hlavním nepřítelem každé feministky i mně! Jste pro taky?

Je to jasná snaha šlechtitelů o nastolení patriarchátu v oblasti zeleninové produkce a o zesměšnění všech žen bez rozdílu velikosti poprsí. Původní zelenina připomínala vagínu a stvořila ji naše pramáti Gaia. Muži ženám upírají právo na vlastnictví vagíny a kradou jim i svěšené prsy tím, že vymysleli podprsenky které ženy svazují a tvoří z nich otrokyně. Stejně tak tampóny které jsou vyrobeny proto, aby ženy více krvácely a kupovaly více a více tampónů od firem, které vlastní muži. Vydělávají na ženské krvi jako temní upíři ze zákoutí lesů v nejzašších Karpatech.

140 Gunther Thorgal Gunther Thorgal | 4. ledna 2008 v 18:41 | Reagovat

Mám rád extrémní podmínky.Výstupy na vrchol. Tak se tuží bílá rasa. Líbí se mi drsné přátelství s chlapy. Zelenina připomíná vagínu, proto je lépe jíst maso. Barbaři ošlehaných tváří a tuhých svalů tak činili. Tlustí muži mají svěšené prsy a šíří ženskost v řadách Árijců -proto se jich střezte!Vyhledávejte přátelství s atlety pevných a pružných těl, v nichž ještě stále přežívá teplo prastarých ohňů nezkaženého lidstva! Muži v podprsenkách podrývají naše snažení, kácejí naši civilizaci, zostuzují bílé muže před celým světem. Řekněte NE této zvrhlé módě!  Zakažte užívání tampónů, které se dnes šíří i mezi zvrhlými muži! Zastavte zrůdný trend mužské menstruace! Copak nevidíte, že se díky němu přibližujeme nečistým, barevným rasám? Jestliže asiat a černoch veřejně menstruuje a hrdě se k tomu hlásí, my, bílí muži, musíme nadále držet pochodeň mužského ohně! Vykročme,bratři, vpřed, všemu navzdory - vykročme jako muži! Nebude to snadná cesta, ale my, Árijci,vytrváme!!!

141 Mirka Mirka | 4. ledna 2008 v 21:39 | Reagovat

Jako to je už úplná píčovina od toho Gunthra, že? To si zase panic ph hrál na muže a zase mu to jako vždy nevyšlo a vyznělo to zase trapně jako všechny jeho příspěvky. Trochu smutek. Škoda že tu nevyšel radši nový článek od redakce, ale to je určitě kvůli ph, který tu píše pod alespoň 10 přezdívkami a ani nemá dost odvahy říct svoje jméno, adresu a mobil. Je to padavka a to zní jako bradavka:-))). Na Árijce už nikdo nevěří. Trapárna co tu ten ubožáček mele. Zítra se zase bude vymlouvat že byl pod vlivem alkoholu nebo dalších drog a bude prosit redakci ať to smaže. Pořád dokola se to opakuje jako časová smyčka a mně to už neba.

142 Honza Honza | 16. ledna 2008 v 0:42 | Reagovat

Nevite nekdo, jestli ty fotky tech rodin pochazi z http://www.women-unity.org? protoze jestli jo, tak se pak ta prvni rozchazi s informaci v  jednon clanku, co jsem kdysi cetl na odporu, ze rezava spini bilou rasu :-)

143 AgentOrange AgentOrange | 19. ledna 2008 v 13:39 | Reagovat

Jéžiši, je mi líto hlavně těch jejich dětí...

144 SkinGirl SkinGirl | E-mail | 19. ledna 2008 v 15:33 | Reagovat

Nerozumim jedný věci...když na svých stránkách mají napsáno: Za zemi,za národ,za rodinu....tak tim myslej jako jakou zemi a jaký národ...pže jestli čechy tak nejsou nazi a jestli 3.říši a národ Němce tak nazi jsou...ale to tam nikde napsaný není...mluvěj česky,píšou česky...Tak co je tam nacistickýho, to že chtěj bílé děti to je snad "obyčejný" rasismus,ne???...je to hrozně proti chůdný...náckové  s hnědejma očima,co právě mluvej pisou atd...česky, maj všude český vlajky řikaj : Za národ a heilujou přitom...sou tyhle holky jako taky takový nebo co???

145 Gej Rudolf Gej Rudolf | 19. ledna 2008 v 22:31 | Reagovat

Vpřed, muži podprsenkou ozdobení! Vykročme vstříc budoucnosti, která setře každý rozdíl mezi černým a bílým, mezi mužem a ženou! Vztyčme hrdě duhovou vlajku a krajkou lemovaný štít s dvouocasou lvicí!

146 Helena Helena | E-mail | 11. února 2008 v 12:12 | Reagovat

SkinGirl: nacismus je celkem univerzální politický směr; třeba v současnosti najdeš v podstatě nacistické uspořádání v některých asijských nebo afrických státech. Jen se obměňuje ten národ, který stojí "v čele".

147 baba baba | 12. února 2008 v 15:06 | Reagovat

ph: Na jednu stranu Vas absolutne nechapu, ale na druhou k Vam chovam obrovsky obdiv.

Proto se musim zeptat, co Vam dava takovou ohromnou sílu ke snaze vést dialog, na místě, kde se nikdy nedočkáte žádné adekvátní reakce?

Možná se mýlím, samozřejmě, bych to uvítala, ale obavám se, že skutečnost je taková. Na druhou stranu jsou to všechno jen slova. Ačkoli někdy pravdivá, jindy méně. Jen slova.

A jak se říká na každém šprochu pravdy trochu, tak si vážně myslím, že internetová diskuze hovno svede!

148 shadow shadow | 12. února 2008 v 16:50 | Reagovat

tedy mam to chapat takto: bila barva je dobra a cerna je spatna.

co mam tedy delat, kdyz vidim barevne? Mozna bych mela zhasnout!

Ale nebylo by potom vsechno tak nejak tmavsi? A neni nahodou svetlo

podstatou naseho byti? A co je to vlastne svetlo? A co je to barva?

Ze by to nejak souviselo?  Ha. Budem vsichni bili. Budem zit v bilem svetle. Budem proste nejcistsi.  A co mozek? A oko?  A co, ze je to barva? Co je to ta bila? Bila je ta nejcistsi barva? A neni to tak trochu naopak? A jaktoze vidim barvy? Proc vidim bilou? To bude tim svetlem. Sluncem? Slunce zari zlute, ne? Hm. To by bylo asi lepsi, kdyby jsme byli zluti. Vsichni. Ale nesmelo by byt zatazeno. A ani tma. Hm. No, ale jen ta bila, je ta dobra. Bila? Cista bila? Takze barvu vidime, protoze mame mozek. A oci. A protoze na objekt dopada svetlo. Barvu? Svetlo, nebo-li elektromagneticke zareni barev.Spektralnich barev. Oku rozpoznatelnych. Bíla? Ta musi byt na prvnim miste! Kdyz je dobra, ta nejslepsi. Neni? A kde je? Posledni? Ne. Uf, to se mi ulevilo. Uprostred? Co to znamena? Ze ji tvori vsechny ostatni barvy celeho spektra? A aa ale jakto? Je to pak jeste opravdu ta nejcistsi barva? A nevadi, ze je slozena z ostatnich?

Nevadi. Ne vsichni mozek pouzivaji.

149 mickaxxx mickaxxx | E-mail | 15. února 2008 v 14:36 | Reagovat

ZDAREC,CLANEK ME POBAVIL.CO BUDOU TYTO NACY HOLCICKY DELAT ZA PAR LET AZ JE PREJDOU IDEALY MLADI?:-))TRAVIT ZIVOT VYCHOVOU DETI,NAVSTEVAMI KOSTELA A STARANIM SE O DOMACNOST ASI NE:-)),CESI JSOU VORESI EVROPY TAKZE AT NIC NEVYKLADAJ VO CISTOTE RASY:-))JEN DALSI TRAPNY VYKRIK ZAKOMPLEXOVANE MLADEZE A PROTO RADSI SEX,DROGY A ROKENROLL 4EVER!!!

150 lishalaj lishalaj | Web | 18. února 2008 v 19:08 | Reagovat

to DivisionNNS:

tady je vidět odkud vítr vane...nácku prokletej

151 Chameleon Chameleon | 24. února 2008 v 16:37 | Reagovat

No o neonacistku bych si neoprel ani kolo. Neonaciste jsou zbabeli hnusni parazite teto spolecnosti a komplet vsichni. Sami bezduvodne utoci v presile a pak si chudaci stezuji, ze AFA dela to same. Na hruby pytel hruba zaplata!

A pokud by nekdo chtel namitat, ze RWU s neonacismem nesouvisi, tak lze jak kdyz tiskne. S jejich projevu je to vice nez jasne a mimo to ten obrazek blondate nacisticke devky je jak vystrizeny z dobovych propagandistickych letaku Treti rise. Pokud nekdo neveri, mam elektronicke podoby historickych letaku a na jednom je presne tahle blondata drzka a nad ni vlaje vlajka s hakovym krizem.

Loucim se s citatem obeti nacismu Pastora Niemoellera

Nejdřív si přišli pro Židy

- a já neříkal nic, protože nejsem Žid

Pak si přišli pro komunisty

- a já neříkal nic, protože nejsem komunista

Pak si přišli pro odboráře

- a já neříkal nic, protože nejsem odborář

A pak si přišli pro mě

- a nezůstal nikdo, kdo by se ozval.

Navzdy proti nacismu!

152 ph ph | 24. února 2008 v 16:39 | Reagovat

shadow: Ale to VůBEC není výkřik pubertální mládeže. Mrs. Dupová je celkem seriózní stepfordská panička (ano, byl jsem to já, kdo se za vás zcela výjimečně vydával, jinak se velmi poctivě podepisuji svými iniciálami - však víte, "ph" jako Petr Holeček -, jen do mě:)) krátce před přechodem, takže je to velmi zkušená a usedlá dáma... Bezpochyby má děti (to nevím, protože můj zájem o ní nebyl natolik náruživý), stručně a krátce - to lpění na bílí bílým mě děsí, zvláště když kdokoli odlišný je ten "barevný" (včetně Židů)! Nevím nevím, ale bílá rasa není na světě samostřejmě jediná, takže by stálo za námahu na RWU specifikovat, jakéže ty "ostatní" (ti DRUZÍ) rasy vůbec jsou. Nestojí to za to? Co si o tom mám myslet? Pročpak na zásilce pro RWU nebyl uveden ani název organizace ani zcela neutrální a nicneříkající jméno, o které jsem si musel napsat? Velmi HLOUPÁ konspirace! Takže už konečně víte, kdo jsem, kde mě najít, sejmout či se mi dostat pod kůži? Shalom:-))) Hitler is dead.

153 já | 4. března 2008 v 15:50 | Reagovat

Ph: Zřejmě to měl být působivý článek, ale bohužel na můj vkus moc strojený.

K článku můžu říct jen to, že jsem v životě nečetla nic hloupějšího a bezdušejšího. Stejně tak, jako u komentářů "statečně bojujících" anarchistů a antifašistů zde shledávám jen to, že stejně jako náš hrdý národ umírá spolu s ním i inteligence.

Příspěvek DivisionNNS vcelku obsáhl to, co si myslím i já, takže se o tomhle nebudu rozepisovat. Ale inteligence vás antifašistů je vidět i v komentářích. Namísto toho, aby jste slušně obhajovali ten svůj názor jenom urážíte ten náš. Zatímco v našich názorech je myšlenka, směr a cíl, ve vašich jsou jen nadávky a pomluvy.

Navíc myslím, že mi lidi z našich řad dají za pravdu, když řeknu, že mi nechceme další miliony mrtvých židů a ostatních. Chceme jen mít náš stát s lidmi, které do něj skutečně patří. Není to o násilí, ale o té nejprostší domobraně. Jenom bráníme svůj národ.

A vychovávat děti v tomhle duchu není nic špatného. Nebudeme v nich pěstovat násilí jako vy komunisti a všichni odpůrci toho neustále a zdramatizovaného nacismu!!!

154 ph ph | 24. března 2008 v 21:17 | Reagovat

Tak to jsi, má lásko, nesmírně přehnala! Nedělám si teď na rozdíl od svých ustálených zvyků absolutně žádnou prdel! Já jsem pro tebe jen nějakej zasranej komunista??? Zavojel mi na 777 29 09 44 a domluvíme si (prozatím, jen doufám, že ve zcela tolerantním duchu - a především kvůli tobě, dámy opravdu fyzicky nenapadám) poklidné rande. Co ty na to, má čistokrevná lásko? Třeba jsem natolik hloupý, že mě přewsvědčíš, každopádně nemám v úmyslu ti zkřivit vlas... (a co ty?). Klidně si přiveď i tu svou rasověprověřenou ochranku, počítám s tím, nejsem tak hloupý, abych to nečekal:-)) Co mi můžeš vzít? Život? O to se pokoušela spousta profesionálněji vybavených lidí (mezi námi - komunistů!) před tebou a neuspěli. A víš proč, má lásko? Protože mi na něm SKUTEČNĚ vůbec nezáleží a pokud mě o něj připravíš, zažeru se ti jen konečně bez jakýchkoli zábran do střev a budete proti mě o to bezmocnější... Do ničeho tě nenutím.  Zvol si sama, miláčku:-))  Ani bys nevěřila, nakolik je fyzické tělo překážkou, ale vybral jsem si ho sám:-(( Víš, že Hitler byl velmi duchovní člověk, ale nakonec se přidal k té "Temné straně síly" (řečeno s Hvězdnými válkami)? A víš proč?  Já mu moc dobře rozumím, ale zatím jsem bohudík odolal. A mám v Německu velmi mnoho blízkých přátel, díky nimž jsem to ZATÍM tak dobře zvládnul:-))) Nesetkáváme se VůBEC poprvé, má lásko, jen to naposledy bylo trochu obráceně:-)) Vzpomeň si, pokud to dokážeš.... Já byla ta čubka, kterou jste znásilnili a upálili a ty jsi byla ten vzorný a nenapadnutelný Zorro mstitel. Historie se píše jen pro ty VELMI VELMI hloupé lidičky, není to tak? Oba to velmi dobře víme:-)) Tak mi, lásko, zavolej, rád se s tebou po desítkách prošvihnutých let konečně zas uvidím:-))) Docela se mi po tobě i stýská, i když nečekám od tebe VůBEC nic dobrého. Mám tě rstále příliš ád, ale bez váhání tě bez mrknutí oka hned zabiju. OBA MOC DOBŘ VÍME, ŽE TO ABSOLUTNĚ NIC MEZI NÁMI NEZNAMENÁ, jen lehká partnerská krize:-))) Kapišto? Pokud mě při našem setkání zavraždíš, nebudu se na tebe vůbec zlobit. Jen velmi lehká MANŽELSKÁ HÁDKA mezi lidmi, co se ve skutečnosti opravdu milují, jen se k tomu zdráhají přiznat:-)))

155 ph ph | 24. března 2008 v 21:32 | Reagovat

Zavolej:-)) Neschovávám se vůbec před tebou. NAOPAK jsem velmi rád, že jsme se zase našli:-))) Nevzpomínáš si? Za to já však vůbec nemůžu, to je na každém z nás.... Nevzpomínáš si? Duše je sama o sobě bezpohlavní, vybírá si SAMA. A v tom vidím pro feminismus šanci - všichni ti zasraní sexisti se v příštím životě narodí jako dost hustě utlačované ženy a budou stejně zpruzení. Dobře jim tak:-))) Nelíbí se ti něco, má lásko?

156 ph ph | 24. března 2008 v 21:38 | Reagovat

Mám zase pravdu viď? Ale to ženy OBVYKLE mají:-)))) Dát se k těm náckům byl fakt dost hustej truc... (bez ohledu na tvou relativní bezpohlavnost...).

157 ph ph | 24. března 2008 v 22:00 | Reagovat

..to, že jsi uměl konečně porodit děti, ještě neznamená, že jsi mě dorost´..., ale to si snad spolu vyříkáme, pokud se mi vůbec ozveš, zkurvenej nácku...

158 ph ph | 25. března 2008 v 9:46 | Reagovat

Tak to je výborný:-(((, včera večer jsem se dost opil a koukám, že to začínám mít v hlavě pěkně vypatlaný. Nejvyšší čas si dát abstinenční pauzu. No comment:-((

159 já | 27. března 2008 v 11:26 | Reagovat

Jseš normální? Asi moc ne, fakt bys měl přestat chlastat, chováš se fakt jak nějakej debilni komunista.... priste si radsi davej pozor na jazyk, i kdyz ses zlitej. A prestat tady mluvit na vyssi rasu trapaku!!!!!!! Dete uz vy antifa do prdele. Kdyz muzete vy na nas mit keci, tak my je na vas muzem mit taky.... Opet je vydet inteligence nas nacionalnich socialistu a vas ubozaku.

160 Drogmen Drogmen | 5. dubna 2008 v 23:15 | Reagovat

LEPŠI DROGY A  SMAT SE, NEZ BYT  DEBILNI KOPA SVALU BEZ MOZKU A PRAT SE ;-);-);-)

161 ph ph | 19. dubna 2008 v 22:53 | Reagovat

já: Pokud jsi tak inteligentní, měla by sis po sobě zkontrolovat základoškolní gramatiku - děláš bejby hrubky:-(( A jen mezi námi - teď sice nejsem zlitej, moc dobře si pamatuji, co se mezi námi kdysi odehrálo, ale nemůžu bohužel za to, že máš jako vždy velmi krátkou paměť, která nepřesáhne tvou momentální inkarnaci:-(( To je tvůj problém, lásko. Sere mě jen to, že jsem to tu veřejně vyblil, ač jsi v mé již příliš se opakující existenci jen epizodní a nudně předvídatelná role. Tvůj nick "já" hovoří sám za sebe, takže ti napovím jen tím, že ode dneška jsem "nikdo". A kupodivu jsem přeze všechny mé úlety stále normální a na rozdíl od tebe mám ke komunismu velmi velmi daleko. Zavzpomínej, bejby:-)))

162 Renc Renc | 30. dubna 2008 v 8:09 | Reagovat

Tady není žádná inteligence.A TADY = my všichni.

163 sepp sepp | 6. května 2008 v 20:47 | Reagovat

pakaz,pakaz,pakaz:)))))))

164 nic nic | 7. května 2008 v 23:16 | Reagovat

Dělal jsem si legraci:-)))) Ale koukám, že "já" se hodí každé hovno na košili..., zvlášť když není hnědá a o to víc se tam kdejaká poskvrna na bělobě vyjímá:-)))) Good Luck, Monsters...

165 hovno hovno | E-mail | Web | 12. června 2008 v 11:29 | Reagovat

pitomost to sem věděl......

takže my to je na dvě věci a kdybi ste chtěli vědět na jaký tak to je na hovno a na nic...

166 Arthur Seyss-Inquart Arthur Seyss-Inquart | 14. června 2008 v 23:44 | Reagovat

Prý si přišli pro odboráře :D  nevadí... asi zapoměli na odborovou frontu práce.

škoda že nám ve škole neřekli že český dělník byl poprvé rozumě odměnován až za doby protektorátu (zájezdy, ozdravné pobyty. dary, a jiné sociální výhody - tohle dělníci od kapitalismu nikdy nedostanou) proto také není divu že na pohřbu Heydricha pochodovalo ve smutečním průvodu přes 100 tisíc českých dělníků. poté co bylo jeho tělo vystaveno na pražském hradě se s ním šli rozloučit čeští občané. mnozí z nich mu vzdali čest, ovšem většina z nich zdravilo nacistickým pozdravem.

167 Zhabak Zhabak | 28. srpna 2008 v 13:53 | Reagovat

Mnohem tezsi je pohlizet na zenske pohlavi jako na potencionalni cil....je tezke si predstavit ze antifa se postaví k odporu proti ženě...ale coz Nacismus je sracka a Antifasitky sou taky holky...jen me udivuje jak nekdo muze hlasat o bílé síle ..tyhle lidi sou primitivní .....Antifa (Cerná-bílá jeden svět) je mi z nácků na blití

168 Zhabak Zhabak | 28. srpna 2008 v 14:06 | Reagovat

na pohreb se sllo leda tak z donucení a strachu pochybuju ze by davi jásala kdyby nemeli nácci takovou "" moc"" na nasme uzemi...ete veci cast lidi nez prisli na pohreb by mu na hrade leda plivla do obliceje '

169 Theressa Theressa | 3. února 2009 v 16:06 | Reagovat

Mě se zas nelíbí výraz ,,nadčlověk,,.....za tzv. ,,nadčlověka,, se označovali a stále ještě označují Židé........moc veselé spojení to není a ani se sem nehodí.

170 zygbyvbtr zygbyvbtr | E-mail | Web | 30. května 2009 v 8:05 | Reagovat

rHwUZg  <a href="http://xtxjfkwdheqa.com/">xtxjfkwdheqa</a>, [url=http://xsxqymbrunzi.com/]xsxqymbrunzi[/url], [link=http://fitumhpcgzhm.com/]fitumhpcgzhm[/link], http://ovbsuptugcnx.com/

171 Disident Disident | 30. května 2009 v 18:37 | Reagovat

Také se mi zdá ten naci styl nahlavu.
To že tu nechci cikány,vietnamce,že bych se nikdy neoženil s černosškou
To přece neznamená že začnu nekde helovat.
Jednou jsme Češi tak si toho važme.Mám rád ten zdravý český nacionalismus české vlajky,slavení státních svátků atd.
Jsem smutný z toho co pamatuju byly docela dobré vlastenecké pochody pod českými vlajkami se volalo Nic než Národ!
Náhle mnoho aktivistů založila rodiny,nekteří se odloupli z vlasteneckého spektra s stali se znich náckové.Třeba Jiří Bunda.Ted jsou pochody bez českých vlajek a hesla s českým nacionalismem také nemají moc společného.
Je škoda že ty co vyznávají opravdu ten nacionalismus dělají akce mín a je škoda i to že naziscéna spolkla dost slušných lidí.

172 S*H*A*R*P S*H*A*R*P | 7. listopadu 2009 v 4:44 | Reagovat

[122]: Dupová, dej si bacha, abych ti nepodupal ten tvůj odpornej xicht, je mi tě tak akorát líto... STAY SHARP, STAY SHARP!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama