Feministky nesnášejí …. (seznam se rozrůstá)

10. října 2007 v 21:13 | ER
Tak abyste si nemysleli, že nesnášíme všechno, co jen trochu zavání testosteronem, a milujeme sakumprásk každou nositelku vaječníků! Pokud budete podporovat sexismus a další předsudky, budeme na vás mít pifku, ať jste biologicky i sociálně cokoliv. Máme plné zuby holek, žen a bab, které bezmyšlenkovitě přijímají přiblblé konvence o tom, "co se má" a dokonce je dovádějí k výš a dál.
Serou mě holky, co říkají: "Já nejsem feministka!", i když v určitém směru bourají stereotypy a jako typické slušné dívky se nechovají. Ale co, vlastně takové holky fakt feministky nejsou. Jsou totiž posrané přihlásit se k tomu hrozivému slovu a otevřeně dát najevo, že nepřikyvují světu, který pro mě má jen role matky, kurvy a modelky.
Stejně tak nesnáším ženské, které mi vnucují roli matky. Řeči o biologických hodinách, poslání ženy, podiv nad rozhodnutím nemít děti, grrrrrrrrrrrrrrrr!
Nedávno mě taktéž namíchla jedna žena, která mi dlouho vyprávěla, jak těžce maká na zahradě (a fakt makala). Nakonec totiž dodala, že by se chtěla narodit jako chlap, protože chlapi zastanou lepší práci. Já: Ale vždyť i oni se to jednou museli naučit. Ona: Ne, oni to mají v krvi. Zbledla jsem a neměla slov. Naše setkání bylo završeno její stížností, jak jí řemeslníci (ano, byli to muži) pokurvili nějaké zednické práce. Řekněte, má tohle logiku? Já myslím, že ne.
Štvou mě i holky, co stráví hodiny, posedlé svým luzným zjevem, v koupelně a před zrcadlem, nad módními časopisy a v krámech s hadry a kosmetikou. Tupě podlehly definici dokonalé ženy. Místo toho, aby něco smysluplného dělaly, pilují si nehtíky a předhánějí v bezchybnosti make-upu. I ony přispívají k obsesi tělem, k definici ženy skrze její krásu, k prosperitě esteticko-chirurgického průmyslu a k poruchám příjmů potravy. SnapHer tyhle rusalky v jedné písničce nazvali Conformist Cunts (neboli konformistický píči).
P.S. Myslím, že slovo Cunt si zaslouží být užíváno v lepších kontextech.
No, a pak mě rozvzteklují a zároveň rozesmutňují děvčata, co svou důležitost odvozují od toho, koho se jim podařilo sbalit. Vlivný muž (a je jedno jestli je to ořetězovaný diskofil, nebo ořetězovaný punker) je jejich výtah k uznání ostatními. K tomu samozřejmě patří nenávist vůči všem potenciálním konkurentkám. Vražedné pohledy vysílané na jiné holky, zatímco se miláček nedívá, a není tedy nutno na něj dělat cukrbliky. "Skenování" nově příchozích holek, a odhadování, zda jejich postava, prsa, tvář či oblečení jsou s to ohrozit pozici favoritky. E, ani si nemusím strkat prsty do krku, abych se poblila. If looks could kill, I'd give you a second glance….
A konečně, s tím související a velmi oblíbená praktika Ošukat (či nechat se ošukat - jak jen je libo) toho nejdrsnějšího pankáče, skinheada, atd. v partě. Jak si probůh může někdo myslet, že roztahováním nohou si získá respekt? Ostatní podobně smýšlející holky tě budou nenávidět, chlapi tě nebudou brát vážněji než poněkud oválenou matraci. Sebeúcta je zjevně slovo, které si některé holky záměrně vymazaly ze slovníku. O solidaritě ani nemluvě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (145)
Zobrazit starší komentáře

101 ph ph | 18. prosince 2007 v 1:18 | Reagovat

Achbaka: Hmmm, jsem tu zřejmě za zahořklého (jiní mi to naznačují), ale budiž:-)) Proč se tak vytáčíš? Rumovy ondrej je trochu mimo, i když má pravdu v tom, že ten postoj v sobě musíš nejprve mít a pak ho ventiluješ různými, tobě blízkými způsoby, možná i muzikou nebo undergroundem, ale proč ne třeba popíkem nebo čímkoli jiným? Jemu unikají ty důvody, proč to v sobě máš... Sympatizoval jsem s feministkami dřív, nežli mi pár ženských pořádně nakopalo prdel (stálo mě to dvě sebevraždy) a kupodivu mě to nepřešlo. Nic se na tom nezměnilo. Možná to bylo o tom, že ty ženské feministky nebyly, takže mě měly za pošuka a využily příležitost:-) Rumovy ondreji, koukej mi to vysvětlit:-)) A jaká jsou vůbec měřítka krásy???? Holka z Perlovky? Top modelky? Slavné herečky (které kdyby kolem tebe v reálu prošly, zřejmě by ti ani nedocvaklo, že jsou to skutečně ONY)???

P.S.: A Koalky si nevšímej, je to jen neškodný exhibicionista, co se stydí rozevřít dlouhý plášť natvrdo v parku, tak se uspokojil pod všemi články (což možná bude můj případ:))

102 Achbaka Achbaka | E-mail | 18. prosince 2007 v 10:49 | Reagovat

Člověk, který se chce zabít z nešťastné lásky je chudák, který si neváží sám sebe....... Dle mě neexistuje nikdo, kdo by za to stál...

A k mému pojednání o feminismu - mrzí mě, že se na něj většina populace dívá jako na radikální směr. Já ho beru jako životní postoj - i v maličkostech.

A krása - ta je subjektivní, velice, velice subjektivní.

Já považuji za krásné lidi s přirozeným, nevtíravým půvabem, s dávkou zdravého temperamentu, lidi harmonické, přirozené v jednání. A též s jiskrou....

103 ph ph | 19. prosince 2007 v 0:34 | Reagovat

Ehm, vždyť já se tím taky nechlubím, jen jsem chtěl naznačit, že prdel jsem měl tedy nakopanou parádně, takže podle teorie rumoveho ondreje bych měl být zřejmě kovaný sexista. Ono se o sebevraždě hezky teoretizuje, pokud se neocitneš v situaci, kdy se všechno kolem tebe zhroutí, ztratíš naději i východiska, nervy ti pod tím dlouhodobým a rostoucím náporem odcházejí a zapékají se do sebe, až nakonec VYZKRATUJEŠ. Ale máš pravdu - NIKDO ZA TO NESTOJÍ:-))

Jinak zcela souhlasím, pěkně řečeno:-), ale mě spíš zajímalo, jak se s krásou popasuje ondrej...(?)

104 Achbaka Achbaka | E-mail | 19. prosince 2007 v 10:03 | Reagovat

Nechtěla jsem urazit... A teoretizování nevidí do smyslu věcí, zajisté..... Ale vím, že když ti je hodně zle, myšlenka na jistý konec, na jisté vyřešení krize v podobě sebevraždy, vždy je. To je ovšem velice ponuré... Budou Vánoce a to není doba pro sebevraždy... To nechme na Velikonoce...

Děkuji, že jsem se pěkně vyjádřila......

Uctivá poklona

105 ph ph | 21. prosince 2007 v 2:14 | Reagovat

Achbaka: Ani ne tak ponuré, jako opravdu nesmyslné, každopádně jsi ani trochu neurazila, takže jsme si to vysvětlili:-) Nechť Láska, Hluboký mír a Světlo poznání naplňují vše živé - všechny myšlenky, bytosti, lidi, zvířata, rostliny, nerosty a celý vesmír. Vnitřní pokoj a dostatek introspekce a sebereflexe přeji VŠEM v tento čas, chcete-li i po celý následující rok. Užijte si to:-))

106 Achbaka Achbaka | E-mail | 21. prosince 2007 v 17:03 | Reagovat

Jak hluboká myšlenka...... Ano, skutečně jde o formu...... Ale musím oponovat - hluboký mír je lidem i jejich nitru cizí, světlo poznání osvítí málokoho, vnitřní pokoj nalezne málokdo, ale jinak je to moc pěkné... Veselé Vánoce!

107 ph ph | 23. prosince 2007 v 16:07 | Reagovat

Achbaka: Nebuď tak pesimistická, nejde o formu , ale o obsah. Každý to v sobě má, i ten nejzarytější fašoun, bohužel si to jen nepřipouští:-(( Nechci se s tebou hádat, protože tu prezentuješ své myšlenky mnohem lépe, než já a stačí ti na to mnohem méně slov. Takže teď oponuji já:-)) Ale neodpustím si drobnou poznámku - varování ministra zdravotnictví: Láska, Hluboký mír a Světlo poznání ve skutečnosti neznamená nic jiného, nežli Pot, Krev a Slzy. Padni komu padni:-)))! Každý to v sobě má, jen dá dost práce to ze sebe vydolovat... A Vánoce by neměly být ani tak veselé, jako spíš pokorné. Je to velká příležitost pro každého z nás. Navzdory holocaustu jehličnanů, kaprů a estetické depresi, že kdejaké sídliště teď vypadá jako Las Vegas:-)...

108 Koala Koala | 24. prosince 2007 v 0:55 | Reagovat

Jde hlavně o to, že forma ani obsah nejsou feministky a proto tu nemají co pohledávat! Světlo, Láska a Vesmír, to jsou http://www.andele-svetla.cz/ Prý jsem slyšel, že >ph< je hlavním andělíčkem a je opravdu pozitivní a méně úzkostný než dříve. Je to díky tomu že prozřel a dosáhl transcendentálního poznání a očisty. Trvalo to sice asi tři týdny na jeho cestách po Las Vegas, ale nakonec se to podařilo a řval jako nemluvně!

109 ph ph | 24. prosince 2007 v 2:50 | Reagovat

Koala: :-)) Transcendentální poznání a očista? Momentálně jsem příliš přiotrávený nikotinem a dost rád bych se konečně pořádně prospal. To by mi ke štěstí bohatě stačilo. K čemu je dobrý bejt andělíčkem? Vždyť si nemůžeš po ránu doipřát ani to blbý kafe a cigáro...

Co vlastně dnes slavíme? Narození Ježíše? Byl to frajer, to se mu nedá upřít, ale znám lepší týpky, kteří tu byli před ním i po něm, tak proč sakra máme dnes všichni slavit něčí narozeniny, zvlášť když Ježíš nebyl žádnej polobůh a narodil se úplně jindy. Narození Ježíše je symbolická alegorie, náhražka za mnohem starší svátek. Můžeme mu říkat třeba svátek Světla, čímž se dostávám k symbolice vánočního stromku. Ve starém Egyptě symbolizoval totéž sloup džed, u Židů pak kabalistický strom života, stejný význam má i Jákobův žebřík, sedm štířích bohyň, sedm trpaslíků:-))) atd. atd. Jde o to, že lidské tělo má v sobě sedm hlavních bodů (něco jako čakry), které je třeba odemknout, rozsvítit jako svíčky na vánočním stromku. Nemusíte se nutně plížit v noci s pilkou po lese, i když pohled na vánoční stromek vám může celou věc dost usnadnit, ale lepší službu vám prokáže kdejaká populárně naučná encyklopedie o lidském těle se spoustou obrázků. Ty body se totiž nacházejí v místech (alespoň přibližně) našich hormonálních žláz, takže mě teď napadá, že hormonální antikoncepce je sice praktická věc, ale v tomto směru děvčatům příliš neprospívá... Pokud máte náladu, představte si dnes sami sebe jako vánoční stromeček a těch sedm svíček si uvnitř sebe pomyslně rozsviťte. A pak si představte, že jejich světlo se slévá do jediné bílé (to nemá nic společného s vaší barvou pleti:-)) záře, jejíž paprsky se rozbíhají ke všem lidem, na nichž vám záleží a které máte rádi. A pokud jste otrlé nátury, jako třeba já, můžete je poslat i všem svým nepřátelům:-))) Nic zázračného se ve vás sice nestane, takže můžete dnešní den strávit zcela jiným způsobem, ale pomůže vám to pochopit, proč už stovky let plundrujeme lesy, zbavujeme jehličnany života (který není o nic méněcennější, nežli život v nás či ve zvířatech atd.) a třeba se příští rok bez stromku zcela obejdete nebo si jej pořídíte (jako já) v květináči - i s malým kašpárkem se dá užít spousta legrace. Samozřejmě existují určitá cvičení, která je třeba provádět denně či pravidelně, a která oněch sedm svíček stimulují natolik, že v sobě probudíte téže latentní schopnosti, jako třeba Ježíš. A jsme zpátky u něj. Nebyl to polobůh, jen věděl, jak na to:-)), ale totéž může dokázat kdokoli z vás. Na můj vkus se příliš předváděl, ale těžko rozlišit, co se skutečně odehrálo a co je jen legenda... Mě osobně nejvíce fascinuje skutečnost, že můžete na chvíli odložit své tělo a zdrhnout na jakékoli místo či za jakýmkoli člověkem, kterého si umanete a aniž byste tušili, kde ten člověk zrovna je a co dělá. A můžete s ním chvíli pobýt a třeba se ujistit, že je v pořádku a nic mu nehrozí:-)) Asi mám šmíráckou úchylku, ale je to velmi praktické, pokud se to naučíte.

Taak, opět jsem uspokojil svou ego-onanii, spáchal cosi jako zcela nefeministický vánoční článek (i když bych si konečně raději nějaký nový od ER rád přečet´, protože to umí líp) a teď si pustím "Život Briana" od Monty Pythonů (zvlášť ta úvodní scéna mě pokaždé rozseká) a pokud už dnes neusnu, projedu své VHS, protože jsem už dlouho neviděl "Všichni říkají miluji tě" od Woodyho Allena (doufám, že se ten muzikál tak jmenuje). Každopádně si všichni užijte Vánoce a buďte na sebe aspoň chvíli hodní:-))) Čus.

110 ph ph | 24. prosince 2007 v 4:19 | Reagovat

P.S.: Koala: Víš, kdy řvu jak nemluvně? To jsi docela trefil. Jako dítě jsem vypadal dost anorekticky a nebyl jsem bílej, ale spíš zelenej:-) A to vedlo jisté hochy k závěrům, že mě můžou zcela beztrestně šikanovat, zvlášť když chtěli zamachrovat před holkama. Pokaždý jsem jim ke svému vlastnímu údivu rozbil hubu. A teď přijde ta pointa:-)) Pak jsem pokaždý zdrhnul na záchod, tam se zamkl a obrečel je, protože mi jich přišlo líto. Docela trapný, co?

Neposiluju proto, abych vypadal nabušeně, ale právě proto, abych tak nevypadal. Zdání klame. Ale především mě to baví, je to pro mě určitá forma meditace. Nesnesu pomyšlení, že se ráno vzbudím a nebude mě bolet každej sval, měl bych pocit, že jsem někam zmizel... A pokud jdu do rvačky, vyberu si vždycky někoho od pohledu silnějšího. Prohrál jsem zatím jen jednou (pokud nepočítám tu vtipnou scénku, kdy mě přizabila StB, ale pokud bych kladl byť jen pasivní odpor, hned by mi přišili napadení státního činitele - to bylo v té době zcela běžné). Pokaždý to obrečím. Pokaždý obrečím to, že některý lidi jsou tak nepolepšitelně natvrdlí, že jim nedochází, že by se ke svýmu okolí měli chovat trochu slušnějc. A huby rozbíjím opravdu velmi nerad:-(((

111 ph ph | 26. prosince 2007 v 4:40 | Reagovat

redakce: Nedala by se ta moje 110ka smazat? Ta je v tenhle čas opravdu mimo mísu:-(((

112 Achbaka Achbaka | E-mail | 26. prosince 2007 v 18:38 | Reagovat

Bože, bože, bože. Pro někoho, kdo se skrývá pod jménem Koala - feministka opravdu NENÍ nadávka!!

Jinak - pro malé depresivní chvilky (hlavně pro ty, které přichází brzy ráno:-) ) doporučuji výbornou knihu, opravdu jedinečný myšlenkový počin jedinečného autora. Kniha se jmenuje Veronika se rozhodla zemřít a autorem je - jak jinak - Paulo Coelho.

Též je potěšující, jak se autor dívá na ženu:-)

Mám dotaz - k čemu pomáhá posilovna? Je to asi hloupé, ale očividně tomu pan ph rozumí, tak by mohl být velice hodný na prostý lid necvičící a lehce mu naznačit smysl této instituce. Myslím ten skrytý smysl...........

113 Koala Koala | 27. prosince 2007 v 13:52 | Reagovat

Achbaka: Mě se zase líbí, jak se Jan Saudek dívá na ženu kukátkem ve fotoaparátu! Je senzitivní a dobrý proti raní depresi i nevolnosti, jestli víte, co tím myslim? 8o))

Posilovna slouží k posilování a skrytý smysl je v koukání kukátkem fotoaparátu na ženy nebo feministky, roztahujíce nohy na posilovacích strojích na roztahování nohou, které vymysleli muži sexisté. Feministka není nadávka, ale sexista ano! Muž taky, protože muž je sexista, ale to už se do toho více méně zamotávám. Asi jsem k obědu měl zkažený eukalyptový lístek.

ph: Jsi asi velký bouchač jako Rocky Bilboa. Kolik šampionátů jsi vyhrál? Zabil jsi ještě někoho kromě toho na Smíchově do koulí v prvním kole? Jako Ježíš je třeba i Pavel Kožíšek, ale nevím, kde zmizel? Nezasloužil by si zde svůj vlastní článek tady na bloodymary.blogu.cz? Kdy vyjde nový šlánek? Čekám asi 2-3 měsíčky!

114 Achbaka Achbaka | E-mail | 27. prosince 2007 v 19:58 | Reagovat

Udržet myšlenku je těžké. Ještě těžší je udržet vlastní myšlenku

115 Koala Koala | Web | 27. prosince 2007 v 20:22 | Reagovat

Ale ze všeho nejtěžší je udržet moč, hlavně ve stáří nebo v dětství. Proto je lepší mít doma bažant. Nebo alespoň plenky nebo tampax. Je to nechutné, ale k životu to patří jako feminismus a neonacismus.

116 Achbaka Achbaka | E-mail | 27. prosince 2007 v 21:45 | Reagovat

Je to odvážné a spekulativní.. Stejně jako feminismus. Neonacismus je pohroma a známka velké hlouposti

117 pŘIHLOUPLÝ hROMOTLUK pŘIHLOUPLÝ hROMOTLUK | 28. prosince 2007 v 23:07 | Reagovat

Achbaka: Posilovna nemá žádný skrytý smysl, protože ji navštěvují lidé (nebo připusťme alespoň TVOROVÉ), kteří skryté smysly nechápou... Oni mají totiž dost nezáviděníhodné práce/dřiny s nesmysly, které skryté naopak NESMÍ být. Proto tam právě chodí a líbí se jim, když je to na nich vidět:-)) A pokud není, tak se obnažují, zpočátku decentně, ale jelikož si jich okolí nevšímá, stále více a více a více a.... dokud si jich někdo nevšimne. Jenomže si uvědomí, že jim tím cvičením vystoupaly všechny žíly natolik, že vypadají jako macaráti jeskynní, což je dost nechutný pohled, takže se začnou cpát do solárka, aby byli obdivuhodní a nikoli nechutní... Je to začarovaný kruh. Můžeš se samozřejmě napatlat takovým tím kulturistickým samoopalovákem, který si všichni pořídí před soutěží, čímž se velmi zadluží, jenomže ten strašně klouže, takže riskuješ, že si rozbiješ hubu a nějak si ublížíš a pak nebudeš moci ze zdravotních důvodů půl roku posilovat, takže z tebe sleze veškeré svalstvo (to slejzá velmi rychle), čímž ti naznačuji, že vážně NEVÍM:-((( Už to konečně chápeš?

Koala: Jelikož vždycky uklouznu na tom blbým krému, vypadám nabušeně asi jako Woody Allen. Ale to je sympaťák, ne? Navíc je to Žid, což ty zřejmě zbožňuješ:-)) Proč by mělo být slovo "feministka" nadávka? A proč by to měla být automaticky nacistka??? Proč ne sionistka? A proč už koala dávno nevyhynul?? Proč by se Jan Saudek měl dívat právě na Achbaku (i když to musí být okouzlující pohled, což z mé strany zavání zcela DOBROVOLNÝM sexismem)??? Kladu si otázky, což znamená pouze tolik, že jsem skutečně brouk Pytlík (čti jako Celebrita)). Já říkám feministkám "ženy, které se konečně probraly k vlastnímu zaslouženému životu".

redakce: Žádat o smazání všech mých dosavadních příspěvků je zřejmě nad vaše síly, což? Toužil jsem po ironických poznámkách ke svému (ne)vánočnímu příspěvku a zvrhlo se to tu (dle mých obav) v diskusi o užitečnosti posiloven a sklonismu k potencionálnímu nazi-feminismu jejích odpůrcůismů:-(((

118 pŘIHLOUPLÝ hROMOTLUK pŘIHLOUPLÝ hROMOTLUK | 28. prosince 2007 v 23:11 | Reagovat

P.S.: Pardon - odpůrcůistek...

119 Achbaka Achbaka | E-mail | 29. prosince 2007 v 15:42 | Reagovat

Děkuji, při výkladu jsem se i dost nasmála......

Krásné, opravdu překrásné.

Pane, vy myslíte! Nevystavují vás jako exponát? A když ano, tak kde? Zavedla bych tam svoji malou skupinku žen, které se konečně probraly k vlastnímu zaslouženému životu.... cituji........

Ta poznámka na Saudka - přemyšlím, zda se očekává, že budu reagovat, popřípadě omdlévat nad touto - svým způsobem velkou - nehorázností, nebo mám být povznesená, což jsem. Ovšem nezastíram, že mě to pobavilo. Jsem holka, jsem ješitná, jsem - i přes to, že se tu většinou či vůbec neznáme....

Servus!

120 ph ph | 3. ledna 2008 v 20:59 | Reagovat

Achbaka: Víš holka, když jsem to psal, byl jsem dost vylitej (ty povinné předvánoční a předsilvestrovské večírky)..., jasně - nemusel jsem tam a pokud jsem je přežil, neměl jsem lízt hned sem:-(( Čímž chci říct, že v těchto vzácných stavech mívám poněkud nepřehledný smysl pro humor, jemuž po ránu ani sám nerozumím a každopádně se nesměji. Když máš těžkou otravu nikotinem, není to (vůbec NIC) moc k smíchu. Každopádně tvá reakce je jako vždy velmi půvabná:-))), což mě utvrzuje v tom, že ač můj saudkovský sexismus měl být zcela záměrně nehorázný (a vytočit tě kamkoli), stejně byl myšlen jako zcela upřímný kompliment... (Smějí se feministkám skládat komplimenty? Jednou z mých oblbených knih je "Svět podle Garpa".) Každopádně ho tím neberu zpět, ač tím nic jiného nesleduji (na to jsem moc starý)!

Ale jinak tě mohu ujistit v tom, že pokud to není nezbytně nutné, NEMYSLÍM. Blahoslavení chudí duchem, říkal ten těžkej frajer, jehož civilizace zobrazuje jako charismatického Kena (prej byl snad i plešatej...). Nadbytek vědomostí nám jen brání ve vlastním rozhledu, způsobují vnitřní zmatek. Bez vlastních zkušeností vědomosti stejně nepobereš:-(( nebo si je vyložíš dost ujetě... A bez šestého smyslu, o který jsme jako muži ošizeni (není to diskriminace, jen máte DAR), to ve světě patriarchátu vypadá tak, jak to bohužel zatím vypadá:-(( Takže mi přestaň říkat "pane", protože jsem přes svůj věk dost nepoučené jelito, a buď ráda, že mě nikde nevystavují - to by ses teprve nasmála:-)))

P.S.: Já vím, opět jsem přesáhl svůj příspěvkový limit. Vlastně už dávno...

121 Achbaka Achbaka | E-mail | 3. ledna 2008 v 23:12 | Reagovat

Definuj stáří, pane:-)

Já si připadám stará ač můj věk o stáří nevypovídá......

Feministkám poklonu??? Zajisté. Mnoho poklon, jsme stejné jako všechny ostatní dámy, jen vidíme dál a máme větší nároky.

Záleží ale na tom, kdo poklonu skládá a jakým způsobem.

Přiznejme si, ne od každého nás to těší..........

Ještě malá poznámka - je velké štěstí, že mužské pokolení nevlastní šestý smysl, ty by potom bylo něco!!!!!

Ovšem má kamáradka by ocenila empatii............. Alespoň trochu...........

122 Dorotka Dorotka | 4. ledna 2008 v 9:26 | Reagovat

Svět podle Garpa? chm chm chm... A kolik ti vlastně je,starý muži? Já si někdy připadám (často) o dost starší než jsem. Respektive spřádám úvahy na téma že už mám všechno zajímavý za sebou, a tak všelijak podobně. Nikdo není starý dokud to nepřijme...

Jo a jinak... I muži jsou schopni empatie, jeden z mých drahých příbuzných je toho důkazem... On totiž empatii zneužívá... a dokáže u každýho vyhmátnout  jeho slůabinu... Což je ovšem nepříjemná věc...

hopla a zase jsou to samý ptákoviny... srdečně se omlouvám, ale nemůžu si pomoct...

123 Achbaka Achbaka | E-mail | 4. ledna 2008 v 13:21 | Reagovat

To, co si člověk myslí, většinou blbost není. Hurá do světa s každou myšlenkou! Ať je jakákoliv, jen ať je řečená!!!!

124 Koala Koala | 4. ledna 2008 v 13:33 | Reagovat

Tak já osobně si připadám mlaději než Karel Gott, který je stále mlád, přestože mi je už celých 112 let. Byl jsem zavřený za Rakouska-Uherska, za fašistů, za komunistů a za neokomunistů také. Nic z toho ale nemění nic na tom, že můj nejoblíbenější film je Shrek třetí, který je srovnatelný ne-li lepší než Svět podle Warpa! Souhlasím s Achbakem, že co si člověk myslí je myšlenka! Je to moudré rčení! A blbost je blbost jako třeba bodový systém nebo poplatky u mlékaře. Je třeba začít s revolucí a hned poté s evolucí a ejakulací. Riot Boyyys svlékají ženám a dívkám podprsenky na důkaz emancipace! Jen tak dál až na samý konec nového začátku!

125 Koala Koala | 4. ledna 2008 v 13:37 | Reagovat

Tak já osobně si připadám mlaději než Karel Gott, který je stále mlád, přestože mi je už celých 112 let. Byl jsem zavřený za Rakouska-Uherska, za fašistů, za komunistů a za neokomunistů také. Nic z toho ale nemění nic na tom, že můj nejoblíbenější film je Shrek třetí, který je srovnatelný ne-li lepší než Svět podle Warpa! Souhlasím s Achbakem, že co si člověk myslí je myšlenka! Je to moudré rčení! A blbost je blbost jako třeba bodový systém nebo poplatky u mlékaře. Je třeba začít s revolucí a hned poté s evolucí a ejakulací. Riot Boyyys svlékají ženám a dívkám podprsenky na důkaz emancipace! Jen tak dál až na samý konec nového začátku!

126 Achbaka Achbaka | E-mail | 4. ledna 2008 v 15:23 | Reagovat

Některé myšlenky by opravdu měly být skryty. Že, Koala???

127 ivana ivana | 7. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

ahoj ..nebudu se na to nijak vyjadřovat :))) ..jen tě žádám ozvi se mi na tenhle e-mail ....chtěla bych stebou mluvit a o pár věcech ..samozdřejmně pozitivně :)))) (  i.v.c.u.l.a@seznam.cz   )

128 ivana ivana | 7. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

ahoj ..nebudu se na to nijak vyjadřovat :))) ..jen tě žádám ozvi se mi na tenhle e-mail ....chtěla bych stebou mluvit a o pár věcech ..samozdřejmně pozitivně :)))) (  i.v.c.u.l.a@seznam.cz   )

129 ivana ivana | 7. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

ahoj ..nebudu se na to nijak vyjadřovat :))) ..jen tě žádám ozvi se mi na tenhle e-mail ....chtěla bych stebou mluvit a o pár věcech ..samozdřejmně pozitivně :)))) (  i.v.c.u.l.a@seznam.cz   )

130 ivana ivana | 7. ledna 2008 v 20:32 | Reagovat

ahoj ..nebudu se na to nijak vyjadřovat :))) ..jen tě žádám ozvi se mi na tenhle e-mail ....chtěla bych stebou mluvit a o pár věcech ..samozdřejmně pozitivně :)))) (  i.v.c.u.l.a@seznam.cz   )

131 ph ph | E-mail | 7. ledna 2008 v 23:39 | Reagovat

Ahojky lidičky, říkám si ph a jsem veselý. Jestli je tu nějaká holka, která je také veselá, ale hlavně undergroundová, nechť mi písne na můj mailíček.Jsem vesmírná želva, která na svém krunýři nese celou Zeměplochu, hihihihi. Asi se přidám k rozenkruciánům. Pšouk. Uuuups. Wow, to bylo nečekané. A jestli se tenhle příspěvek vloží padesátkrát, tak se omlouvám, ale nějak dnes zlobí blogísky.

132 ph ph | E-mail | 7. ledna 2008 v 23:39 | Reagovat

Ahojky lidičky, říkám si ph a jsem veselý. Jestli je tu nějaká holka, která je také veselá, ale hlavně undergroundová, nechť mi písne na můj mailíček.Jsem vesmírná želva, která na svém krunýři nese celou Zeměplochu, hihihihi. Asi se přidám k rozenkruciánům. Pšouk. Uuuups. Wow, to bylo nečekané. A jestli se tenhle příspěvek vloží padesátkrát, tak se omlouvám, ale nějak dnes zlobí blogísky.

133 Achbaka Achbaka | E-mail | 7. ledna 2008 v 23:42 | Reagovat

Opět pohospodová reakce??? Pěkná:-)

Tady se nehledá dáma ke sňatku...... Nebo ano?? :-)

134 Achbaka Achbaka | E-mail | 7. ledna 2008 v 23:42 | Reagovat

Opět pohospodová reakce??? Pěkná:-)

Tady se nehledá dáma ke sňatku...... Nebo ano?? :-)

135 Achbaka Achbaka | E-mail | 7. ledna 2008 v 23:42 | Reagovat

Opět pohospodová reakce??? Pěkná:-)

Tady se nehledá dáma ke sňatku...... Nebo ano?? :-)

136 Dorotka Dorotka | 8. ledna 2008 v 20:13 | Reagovat

Jejda... kdo se za tebe vydává? (Nebo cos to pil?) Ježíšmarjá... A proč proboha rozenkruciáni a blogísky? Klasicky se nechytám, jenže v tomhle případě nás evidentně bude víc... Rozhodně, ať žije netradiční seznamování... ;-)

137 Dorotka Dorotka | 8. ledna 2008 v 20:16 | Reagovat

A když už jste u těch ínzerátů... Hledám: ponožky, odměna: vysoká!!!

138 Achbaka Achbaka | E-mail | 9. ledna 2008 v 0:41 | Reagovat

Ježiš! Já se se nechci někdy seznamovat! Jen to ne. Pokud to takto vypadá, po mé poslední reakci, paks se velice a srdečně omlouvám:-)

A na jaké slyší ponožky jméno?

139 Dorotka Dorotka | 10. ledna 2008 v 14:37 | Reagovat

Slyší na jméno.. ééé... ponožky, a je jich asi tak dvacet, většinou jsou levé ale je jich i pár pravých... Jsou buď černé nebo bílé nebo hnědé(páč já nejsu žádnej rasista, tak mám i pár červených, ale ty se mě odmítají vzdát) a když zavoláš na puti puti ponožka, tak vylezou. Pár z nich jsem pojmenovala po čekých politicích, jenže ty tráví většinu času ve škříni, protože se bojí, že by je někdo sebral, že jo... No a to je asi tak veškeré info, za nalezení ponožek jsem ochotná zaplatiti i vysokou částku!!

140 Dorotka Dorotka | 10. ledna 2008 v 14:39 | Reagovat

Jo a to seznamování nesouvisí s tebou, ale s ph(přiotráveným, evidentně, nebo alespoň totálně mimo) a jakousi slečnou viz. výše, kteří si zde začínají vyvěšovat inzeráty jako na nástěnku, a to se přece nedělá!

141 Achbaka Achbaka | E-mail | 10. ledna 2008 v 15:26 | Reagovat

Prima, děkuji, bylo mi mdlo:-)

142 ph ph | 3. února 2008 v 13:15 | Reagovat

/131, 132/ ph: Koukám, že tu mám dublera:-)) A co to je zač, ty rozenkruciáni? Víš o nich úplný hovno a navíc to slovo komolíš...

Achbaka, Dorotka: Mějte se děvčata, myslím, že jsem tu loni svou výřečnost zcela vyčerpal, každopádně víc, než mi je příjemné, takže se ke starým příspěvkům vracet nebudu. A pokud se chce někdo seznamovat, mě ať z toho předem vynechá, chtěl jsem jen pokecat. On to můj dvojník jistě zvládne líp:-))

143 Majkees Majkees | 28. října 2008 v 22:00 | Reagovat

No... popravdě nevim, co se ti zdá tak špatnýho na tom, když holka ráda nakupuje...?... nemyslim si, že každá žena, která se chce cejtit dobře a tak si koupí něco na sebe musí bejt nutně hloupá husa. Já při na kupování nevybírám hadry proto, abych byla v mužský společnosti středem pozornosti, ale abych se sama cejtila dobře.. takže házet všechny do jednoho pytle se mi nezdá zrovna fér a ani objektivní... Jinak s článkem souhlasim.

144 Agentka.cz Agentka.cz | E-mail | Web | 7. prosince 2008 v 20:44 | Reagovat

Může feministka dělat byznys?

Začalo to vcelku nevinně. Na jednom známém internetovém diskuzním fóru jsem použila oslovení "Dobrý den, pánové a dámy...". Ihned se ohradil jeden z tamních přispěvatelů, že prý správně by dámy mělý být na prvním místě, tedy "Dobrý den, dámy a pánové". O tom bych si dovolila pochybovat. 

V dnešní době, kdy se internet stává médiem číslo jedna, se ukazuje více jak kdy před tím, že žena svoji tradičně silnou pozici ve společnosti dále posiluje. Říkáme přeci "ta internetová stránka", "ta adresa" či "ta doména". Toto jsou všechno velmi elegantní názvy, na rozdíl od provinciálního "ten server", či lakonického "programovací jazyk". Z tohoto důvodu je tedy třeba se na muže více zaměřit a pomoci jim vyřešit, a doufejme, že i překonat, tuto jejich krizi identity. 

Jako rozumé řešení se jeví, a dámy budou jistě souhlasit, posílení zastoupení žen ve vedoucích pozicích firem. Tím podřízeným mužům na pracovišti podáme pomocnou ruku a společně nalezneme možnosti jejich uplatnění do budoucna. Neboť jak známo, žena v pracovním kolektivu zastává jednotící roli. Navíc většina seriózních žen dokáže dokonce i mávnout rukou nad nějakým tím harašmentem. 

Nezapomínejme tedy, že ženy jsou pro muže na pracovišti ochotny udělat mnoho. Proto jsou pro byznys tak přínosné. Dejme jim prostor!

145 StephensonInez31 StephensonInez31 | E-mail | Web | 25. července 2011 v 9:33 | Reagovat

A lot of specialists argue that <a href="http://bestfinance-blog.com">loan</a> help people to live their own way, because they can feel free to buy necessary things. Moreover, some banks give short term loan for different classes of people.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama