Feministky nesnášejí chlapy …… ?!?!?!

7. července 2007 v 13:26 | ER
Tahle věta si žádá trochu vysvětlení. Já totiž nemám ráda chlapy,
- co machrujou a ponižujou ostatní, jen aby nebylo vidět, jak ubozí jsou oni sami.
- co si vybírají za přítelkyně mladý a nezkušený holky, aby je mohli ovládat a dokazovat si svou sílu a dominanci.
- co říkají svým přítelkyním "Jsi ošklivá/ tlustá/ máš špatnou pleť."
- co nechtějí používat kondom a riziko pohlavních nemocí nebo otěhotnění bagatelizují.
- co nechávají všechny starosti s těhotenstvím, potratem či porodem a péčí o děti na holce.
- co mlátí a/nebo psychicky deptají svou přítelkyni.
- co nutí svoje přítelkyni k sexu (a pak vyprávějí vtipy o tom, jak ženu přistihnout při lži, když říká, že ji "bolí hlava". - Možná by se mohli zamyslet nad svým sexuálním výkonem, když to jejich přítelkyně nebaví.)
(Bohužel, tohle všechno jsou věci, které se staly mým kamarádkám).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (113)
Zobrazit starší komentáře

101 svobodnamatka svobodnamatka | 16. října 2007 v 18:09 | Reagovat

Ahojky lidičky, teda vy to tady rozjíždíte:-)

102 Niky Niky | 22. října 2007 v 22:49 | Reagovat

naprosto s tebou souhlasím...se vším co jsi napsal... díky bohu, že nejsem jediná kdo si tohle myslí. Nechávají všechno jen na nás... tak moc bych si přála, aby všechny starosti, které máme my zažili  o oni, přemýšleli by pak naprosto jinak!

103 jste debilové jste debilové | 22. října 2007 v 23:04 | Reagovat

tak co sem lezete ,,chlapi" pokud takový nejste tak se přece nemáte na co zlobit... neříkáme přece, že všechny ženský jsou skvělý... stejně tak jako neříkáme, že všichni chlapy jsou svině.... jde tu naprosto o něco jiného... jenže vám jsou u prdele naše problémy... vám dělá starosti jenom s kym si zase dneska zapícháte a jestli tu holku nezbouchnete...ale to jaký problémy by pak měla ta holka to už vás nezajímá, protože vás nikdo neodsoudí, za to ta holka to břicho neschová. Být to naopak, nevěřím tomu, že by jste byli takový machírci a nic by vám nevadilo, hrajete si na hrdiny, ale v týhle době už nedokážete o nic víc než my!

104 zamyslete se nad tím chlapi!!! zamyslete se nad tím chlapi!!! | 22. října 2007 v 23:08 | Reagovat

Také naprosto souhlasím s článkem. Ovšem myslím, že muži v tom hrají velkou roli. Samozřejmě né všichni, bohužel většina mužů opravdu nemyslí mozkem, co si budeme povídat. Ženy jsou mnohem citlivější a poznámky k jejich vzhledu je buď velmi uspokojí, nebo jim srazí sebevědomí, což má za následek věci, jako je anorexie, bulímie, plastické operace, mnohdy i sebevraždy. Myslíte, že by se takové věci děli, kdybychom v televizi a v časopisech stále nenacházeli samé modelky, pro mnohé dokonalé ženy, s krásnou postavou a většinou umělými prsy. Dívat se na své muže, kteří tyto ženy sjíždějí pohledem, komentují a často řeknou své přítelkyni něco co na ní zanechá stopy navždy. Není pak divu, že ženy přemýšlí o změně a snaží se zkrášlit všemi možnými způsoby a to za cenu nemalých finančních prostředků. Skoro v každém filmu je hlavní hrdinka nádherná, a žena, která má třeba jen pár kilo navíc, ale dobré srdce, je pouze pro smích, je podváděna a urážena. Když se k tomu přidají ještě komentáře od drahé polovičky, je vám jasné jak to nám ženám dokáže ublížit. Ženy by se nikdy nedotkly svého partnera ve věcech jeho chlouby, protože víme, že muži jsou na to citlivý a pro nás není důležitá velikost, ale pocit bezpečí a lásky. Kdežto u studií mužů je zřejmé že většina mužů, se ženám podívá nejdříve na prsa nebo na zadek. Nicméně je zřejmé i postavení žen například na trhu práce. Za stejnou práci dostáváme míň peněz než muži, kvůli dětem se musíme vzdát pracovních příležitostí, navíc jsou ženy stále přiřazovány k domácnosti, ale nikdo si neuvědomuje, že je jiná doba a muži i ženy jsou si rovni a proto by měli vykonávat stejné věci. Nesouhlasím s tvrzením, že žena musí připravit manželovy teplou večeři, zatímco on bude sedět u ,,bedny", i přesto že do práce chodí oba dva. Mohla bych pokračovat dále... ale myslím, že většina si je toho všeho vědoma. Osobně si moc vážím mužů, kteří ženy podporují a nezachází s nimi jako s otroky, nebo s věcí na hraní, ale jako s lidskými bytostmi. Doufám, že takových mužů začne přibývat a začne se tento postoj měnit k lepšímu.

105 Angel Angel | 23. října 2007 v 16:35 | Reagovat

Svině jsou na obou stranách .. a proto dokud nato,že jsou si všichni rovni nepřijde každý sám,tak bude hodně dlouho pokračovat ten bordel,co nastal již před mnohými lety,kdy to vymyslel nejaky vymrdanec...co bral zeny jako majetek...

To samé ženy umi brát a zachazet s muži jako s majetkem...a pokud oni jsou zamilovani a nebo tak dobrosrdeční,tak se nechaji (bo to kolikrat ani nevidi)...

Takze at se kazdy zamysli sám nad sebou a nehazi to na tu druhou stranu!

106 Licc Licc | 6. května 2008 v 17:52 | Reagovat

toto že je rasizmus? a to máš odkiaľ? pravdepodobne by si sa mal vrátiť do školy, niečo si asi zanedbal. tu sa nehovorí o neznášanlivosti k ľuďom, bez ohľadu na to kto to je, len kôli tomu, že patrí k niakej rase. tu hovoríme o chlapoch, ktorý si dokazujú aký sú úžasný, tak, že mlátia a ponižujú ženy. ak k takým nepatríš, článok nie je o tebe! ty ma chceš trestať za to, že neznašam takých, čo mi ubližujú! zobuď sa prosím

107 honzyk honzyk | E-mail | 26. května 2008 v 22:03 | Reagovat

Četl jsem toto všecko snad jen do půlky a myslím, že aby tyto (muž a ženy) dvě strany proti sobě bojovaly je blbost. Chuby může dělat každý, jak žena, tak muž a také ty chyby dělá a pokud je každý dost inteligentní tak si s problémem dokáže pozadit sám a tím, že na net napíše tetno příspěvek nevyřeší nic, jen připoutá pozornost a vyvolá debatu o hovně, který pomalu chladne a z kterého se stane pouze čmouha na chodníku... Nemá to smysl, tak si pojďmě všichni v klidu lehnout, vyspat se na zítřek a uvědomit si kdo jsme, kým chceme být, s kým jsme a ským být chceme.... potom se vraťme sem k to těmto příspěvkům a pojďme se všichni zasmát tomu co sem píšeme za blbosti. Dobrou noc:-)

108 sysel sysel | 4. července 2008 v 12:50 | Reagovat

Nechutnají mi ženský ...

Tahle věta si žádá trochu vysvětlení. Já totiž nemám rád ženský,

- co machrujou a ponižujou ostatní, jen aby nebylo vidět, jak ubohé jsou ony samy.

- co si vybírají za přítele mladý nebo nezkušený kluky, aby je mohly ovládat a dokazovat si svou převahu a dominanci.

- co říkají svým přítelům "Jsi línej/ tlustej/ smrdíš."

- co nechtějí ujasnit vzájemné názory na riziko otěhotnění, co nedávají přednost věrnosti jako prevenci pohlavních chorob, co si pořídí s mužem dítě jen proto, aby ho mohly vydírat.

- co systematicky svého přítele pomlouvají a vytvářejí si příznivou pozici k rozvodové žalobě a k oznámení o týrání manželky

- co si nechávají všechny starosti s těhotenstvím, porodem a péčí o děti pro sebe a z muže akorát ždímají peníze.

- co mlátí a/nebo psychicky týrají svého přítele a z pomsty i jeho děti.

- co nutí svého přítele k sexu (a pak opovržlivě vyprávějí kamarádkám vtipy o tom, jak musí předstírat orgasmus případně jak brzy usne před jejím orgasmem - možná by se mohly zamyslet nad svým sexuálním výkonem, když to jejich přítele nebaví.)

(Bohužel, tohle všechno jsou věci, které se staly mým kamarádům).

Pro spravedlnosti dostiučinění musím připustit, že znám i kamarády a kamarádky, které se výše uvedeným sportům nevěnují a ušetřený čas věnují radostem všedního života a zábavě s dětmi, a že mám rád ženy, které si v každodenním shonu najdou chvilku na to, aby byly hezké, vlídné, chápající, veselé a usměvavé. Vím, že to dá fušku, ale vydá to za pět ústavů pro "gender studies".

109 AAndy AAndy | 2. října 2008 v 16:30 | Reagovat

Ahoj všem. Hele nečetla jsem všechny příspěvky, takže nevím, jestli už tady někdo něco podobnýho řekl, ale...Já si prostě myslim, že největší problém je, že skoro každej (a necukejte se, že vy ne, napsala jsem skoro a¨tak to taky je) si pod pojmem feministka představí slepici, která se honí jen za kariérou, nesnáší chlapy, nehc emít děti a hlavně si myslí, že ženský jsou  lepší než chlapy..  Tak to ale přece vůbec není. Já sama se považuju za feministku a ujišťuju vás, že jednou chci mít chlapa, nevadí mi, když mě chlap pustí první ze dveří nebo pomůže do kabátu. Myslim si, že není třeba z ničeho nic proti kulturním tradicím střihem nepřechylovat ženská příjmení, ale že je třeba nechat to na tej ženě, že je potřeba vytvořit pro holky, který se rozhodnou pro kariéru stejný možnosti jako maj chlapy. Nemyslim si, že je nutný uměle navyšovat procentuální zastoupení žen v politice a já nevim v čem ještě, je potřeba nechat to na našem rozhodnutí. Chci jít do vysoký politiky, fajn, jdu si, chci mít svojí advokátní kancelář, proč bych ji neměla mít? Proto, že spousta lidí z oboru mi (ano, CHLAPŮ) mi hází klacky pod nohy, protože prostě neni možný, aby ta ženská co zná pár paragrafů měla svojí kancelář, když já jsem jen řadovej zaměstnanec. Jediný, co je teda podle mě potřeba, je změnit přístup k aktivním a úspěšným ženám. Je potřeba přestat si myslet, že ta ženská je divná, protože něco dokázala...

110 Agentka.cz Agentka.cz | E-mail | Web | 7. prosince 2008 v 20:43 | Reagovat

Může feministka dělat byznys?

Začalo to vcelku nevinně. Na jednom známém internetovém diskuzním fóru jsem použila oslovení "Dobrý den, pánové a dámy...". Ihned se ohradil jeden z tamních přispěvatelů, že prý správně by dámy mělý být na prvním místě, tedy "Dobrý den, dámy a pánové". O tom bych si dovolila pochybovat. 

V dnešní době, kdy se internet stává médiem číslo jedna, se ukazuje více jak kdy před tím, že žena svoji tradičně silnou pozici ve společnosti dále posiluje. Říkáme přeci "ta internetová stránka", "ta adresa" či "ta doména". Toto jsou všechno velmi elegantní názvy, na rozdíl od provinciálního "ten server", či lakonického "programovací jazyk". Z tohoto důvodu je tedy třeba se na muže více zaměřit a pomoci jim vyřešit, a doufejme, že i překonat, tuto jejich krizi identity. 

Jako rozumé řešení se jeví, a dámy budou jistě souhlasit, posílení zastoupení žen ve vedoucích pozicích firem. Tím podřízeným mužům na pracovišti podáme pomocnou ruku a společně nalezneme možnosti jejich uplatnění do budoucna. Neboť jak známo, žena v pracovním kolektivu zastává jednotící roli. Navíc většina seriózních žen dokáže dokonce i mávnout rukou nad nějakým tím harašmentem. 

Nezapomínejme tedy, že ženy jsou pro muže na pracovišti ochotny udělat mnoho. Proto jsou pro byznys tak přínosné. Dejme jim prostor!

111 Smoker Smoker | 16. ledna 2009 v 22:51 | Reagovat

Jeziz no toto sem tu tož jeste nevidel vy kravky :o)

112 M* M* | Web | 22. září 2009 v 14:15 | Reagovat

Jestli se chcete zasmát feminismu, jděte na www.feministky.cz ... Tím nechci nijak shazovat tento článek. Prostě jen, když byste se nudili ;-) - a reklama to taky není - :-)

113 Moohmed Moohmed | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 1:06 | Reagovat

Vstřebal jsem to, neboť žádný učený z nebe nespadl....žeee:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama