MacGyver

21. února 2007 v 22:25 | ER
Nerada se pouštím do hodnocení kapel, zvlášť, když vím, že výsledek budou skoro samé superlativy, ale brněnští MacGyver jsou opravdu "doooost dobrý". Rychlý a úderný punk, zároveň nechybí melodie, a navíc zahrané jistou rukou a s inteligentními texty, mám-li být v tom pochvalném popisu stručná. Není divu, vždyť všichni členové kapely už za sebou nějakou tu hudební "praxi" mají. Z basáka Tomáše se podařily vytáhnout jen celkem krátké odpovědi, tak pokud vás zajímvá víc, budete muset osobně přijít 10.3. do Black Pes, kde MacGyver budou hrát:))).
Představ prosím krátce kapelu.
Tak naši bandu tvoří: Vagoš (kytara,zpěv), Tomáš (basa,zpěv) a Poděs (bicí).
Co máte společného s Pazi Sniper?
Všichni tři jsme předtím hráli v Pazi Snajper, MacGyver je vlastně výsledek redukce počtu lidí v kapele. Složili jsme si nový věci a hrajem dál...

Loni jste vydali desku. Jaké jsou další plány?
Tu desku jsme točili v Rožnově na Vrahu. Není to digitální studio, jak už je dneska běžný, tady musíte nahrávat všechny nástroje dohromady a když někdo udělá chybu,tak znova... a znova. Ale chtěli jsme to zkusit a zní to celkem syrově, a o to nám šlo. Matroš na další desku už máme a nahrát bysme to chtěli letos na jaře.

Dneska je dost časté, že sotva kapela vznikne, vytvoří si webovou stránku. Vy ji ale nemáte (pokud se nepletu). Proč? Mám vás považovat za anarchoprimitivisty?:)))
Mít webový stránky nás nikdy moc nebralo.Ne že bysme měli něco proti internetu, ale spíš není čas. Doposud jsme se nebrali za vyloženě propagátory nějakýho "ismu", ale být přímo jeho zakladatelé, to zní fakt lákavě. Budem o tom přemýšlet.

Máte nějakého/-ou oblíbeného/-ou hrdinu/hrdinku a antihrdinu/antihrdinku?
S poslední otázkou jsi nás teda dostala. Vagoš je se svým lezením po skalách hrdina sám o sobě, Poděs se dlouze rozhovořil o obyčejných hrdinech všedních dnů, myslím, že by to stálo za samostatnej rozhovor, no a u mě jsou to zase postavy z knížek, co zrovna čtu. Jsou plný (anti)hrdinů a (anti)hrdinek...
ptala se Emča
zde Czechcore recenze na MacGyver desku
zde MP3 "Časem se asi už"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mac Mac | Web | 2. ledna 2009 v 22:26 | Reagovat

Heh, zajímavý název pro kapelu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama