A co klienti?

10. června 2006 v 10:18 | ER
Dnes jsem se v článku o slovenské volební kampani dočetla o výrocích nacionalisty Jána Slota toto: "Poté, co už šéf Slovenské národní strany Ján Slota v kampani zaútočil na Maďary a homosexuály, vzal si nyní na paškál prostitutky. V jednom z nejsledovanějším diskusních pořadů Sito vysílaném televizí Markíza uvedl, že problémy s prostitutkami by řešil fyzickými tresty - vyplácel by je pendrekem.
"Řešení je jednoduché. Většinou jsou škaredé, velmi často cikánky. Dostaly by prostě řádnou nakládačku," uvedl Slota s tím, že jde o velmi nízký trest. "Jde často o prostitutky, které mohou pohlavně nakazit poctivě pracující lidi, například řidiče," dodal Slota."

Do očí bijícím rasismem, nacionalismem a homofobií se dneska rozčilovat nechci. Mám potřebu okomentovat kriminalizaci prostitutek (co prostitutů? Nebo ti na Slovensku nejsou?). To, že šlo o slova z úst slovenského politika v kontextu nadcházejícíh voleb, je pro mě zcela irelevantní, jde mi o to, že s podobnými názory se člověk setká mnohem častěji. A já mám za to, že je potřeba je napadat a vyvracet.
Proč se sakra nikdo neptá po klientech prostitutek? Žijeme přece v kapitalismu, kde platí klasická liberalistická poučka, že poptávka určuje nabídku, nebo ne? Proč někdo nekriminalizuje taky ony poctivé pracující, "například řidiče"? Pokud mají nějakou pohlavní nemoc, mohou kvůli své promiskuitě nakazit hned několik prostitutek. Nejsou schopni žít v monogamním vztahu (po kterém tak často křesťani a nacionalisti volají ). No, řekněte, nejsou ohavní?!?!
A druhá věc: Jsi-li ošklivá (kdo to určuje?), tmavá a prodáváš-li své tělo, jsi takový póvl, že opravdu nezasloužíš než rozbít hubu. Myslím, že kdyby prostitutky byly u moci, mohly by se stejnou logikou prosazovat pravidlo "jsi-li ošklivý, běloch a politik, dostaneš obuškem, protože svýma kecama můžeš nakazit a nasrat poctivě pracující lidi".
GGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRHHHHHHHHH!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hui-džin Hui-džin | 13. srpna 2006 v 21:31 | Reagovat

Slota je debil, který si tzv. "nevidí do huby", toho bych vůbec neřešila.

2 Svätý otec Svätý otec | 19. srpna 2006 v 22:44 | Reagovat

Hehe... oceňujem autorkine spolucítenie s prostitútkami.... :D

3 Stanííčček Stanííčček | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 1:26 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama