Červen 2006

PÍSEK 23.-24.6.2006: TRHY ANARCHISTICKÝCH TISKOVIN A LITERATURY

18. června 2006 v 18:42 | er |  Ziny - grrrls
Příští víkend proběhne v Písku v klubu Paluba veletrh anarchistických tiskovin. Více info zde.

Bloodymary pořádá KONCERT

10. června 2006 v 12:22
... a to 22.6. v klubu Cross v Holešovicích. Vystoupí GANGNAILS (punkabilly), STILLKNOX (grrrrl rock), SLAPDASH (rockabilly) a P.N.S. (punk). Co dodat? Snad jen, že bude poměrně sociální vstupné (80 Kč) a že se můžete těšit na bezva kapely, naše distro a výzdobu sálu takřka uměleckou. A taky se nacpete jídlem od Food Not Bombs. Tak se přijďte podívat!

Dead raped woman + reakce

10. června 2006 v 12:15 | Leny, Jiří Ptáček |  Číslo 11 - Móda
Je trochu fádní pořád se jenom pohoršovat nebo nadchávat pro něco, s čím člověk (zde konkrétně riot grrrl) přijde do styku. Rozhodně to uznávám a budu se s tím snažit něco dělat. Myslím ale, že neuškodí ještě jeden malinkatý a poslední výlev zlosti nad tim, co je všechno dneska možný.

A co klienti?

10. června 2006 v 10:18 | ER
Dnes jsem se v článku o slovenské volební kampani dočetla o výrocích nacionalisty Jána Slota toto: "Poté, co už šéf Slovenské národní strany Ján Slota v kampani zaútočil na Maďary a homosexuály, vzal si nyní na paškál prostitutky. V jednom z nejsledovanějším diskusních pořadů Sito vysílaném televizí Markíza uvedl, že problémy s prostitutkami by řešil fyzickými tresty - vyplácel by je pendrekem.
"Řešení je jednoduché. Většinou jsou škaredé, velmi často cikánky. Dostaly by prostě řádnou nakládačku," uvedl Slota s tím, že jde o velmi nízký trest. "Jde často o prostitutky, které mohou pohlavně nakazit poctivě pracující lidi, například řidiče," dodal Slota."