To jsou mi věci...

8. dubna 2006 v 21:38 | ER
Když se tak koukám na statistiky těchhle stránek, tak se občas docela bavím. Zajímalo mě, jak se lidi o webu BM dozvědí, z jakých stránek sem přijdou, na základě vyhledávání jakých slov nás objeví. A světě div se, není to ani feminismus, ani riot grrrls. Nejčastěji jsou to hesla spojená se skinheady a bitkami. Další vyhledávaná hesla, která sem někoho zavedla, jsou nahé ženy a jejich fotky.
No tedy ... to je tristní.
Ale možná jednou Bloody Mary z nějakých skinheadských bitkařů udělá bojovníky proti sexismu. A machos začnou vyhledávat feministické porno.
Za to by to stálo, ne?
(A ještě jednu poznámku na závěr: pokud by některé návštěvníky zajímaly zamilované a erotické fotky gay skins, můžu posloužit;)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 2lastr 2lastr | 9. dubna 2006 v 17:11 | Reagovat

Cau, chápu že jako riot grrrrl zine se úzce orientujete v subcultuře PUNK nebo SKINS ale můžu vás ubezpečit že sexismus a macho postoj je vlastní asi i všem ostaním kulturách od diska po etno. Z vlastní zkušenosti vim že muži okolo snowboardu na tom nejsou s feminismem zvláště skvěle. Neuvažujete proto o nějakym článku nebo třeba čísle věnovaným rozhovorům s příslušnicemi jiných subcultur? Dost by mě zajímalo jak se na danou problematiku koukaj holky třeba z Hip-Hop nebo techno scény. Snažil sem se to zjisti i sám ale holky který sem oslovil se se mnou o tom nechtěli bavit. Třeba by se to vám jako investigativním žurnalistkám nebo prostě jenom proto že ste holky povedlo zjistit. (trošku sem se o tom něco dočet v čísle o subculturách. dost se mi ten článek líbil a rozvor by byl určitě bezva.)

Ps. jdou nějakym způsobem sehnat první čísla?

Dík Tomáš

2 ER ER | 9. dubna 2006 v 21:20 | Reagovat

ahoj, no, když jsem psala ten článek o hiphopu, tak jsme kontaktovala několik holek (přes diskusi na BBaráku), některé se rovnou odmítly bavit, s jinýma jsem se sešla  a mluvily jsme o holkách v tý subkultuře. většinou to bylo tak, že ty holky, co "něco" v tý subkultuře znamenaly nebo byly hiphoperky v mužským stylu (nosily tu "mužskou" módu,  dělaly breakdance atd.), tak šíleně nesnášely ty kočičky, co přišly na akci sbalit nějakýho drsnýho týpka. ta subkultua je hodně sexualizovaná - silný chlapi, krásný a povolný holky.

no, v technu by to mohlo být trošku jinak, protože to je podle mě víc podobný punku v tom smyslu, že tam jsou kluci a holky takový víc androgynní /teď myslim freetekno), ale určitě co se týče aktivit, tak bych řekla, že kluci víc hrajou, ale zase ta kreativní činnost kolem jako masky a oblečky, krášlení aut a tak, je podle mě docela vyvážená. nevim, asi by to opravdu stálo za to se tím zabývat. já mám te´d v plánu napsat hodně článků o zdraví, tak nevim, jestli tohle přijde na řadu někdy v dohledný době. taky se momentálně moc s nikým od systémů neznám. ale určitě to je dobrej nápad a to, co jsme tu teď napsala, jsou jen takový myšlenky od stolu - ve skutečnosti nevím, jak to tam je a tohle jsou jen nějaký dojmy. mělo by smysl se do toho pustit pořádně.

sehnat starší čísla určitě jde, pár jich tu mám a pak je samozřejmě můžeme dodatečně nakopírovat. jaký bys chtěl?

3 Mat87 Mat87 | 10. dubna 2006 v 22:45 | Reagovat

Já jsem se o vás dozvěděl ze stránek antify.

4 2lastr 2lastr | 23. dubna 2006 v 14:36 | Reagovat

Cau, je to hodně pozdě ale přece: pokavaď by to šlo tak bych si chtěl dokoupit čísla 1, 2, 3, 5. Číslo věnovaný Prostituci neni označený číslem ale mělo by to bejt asi 8. Jestli neni tak i to. Pak jesli neni možnost eště sehnat nějaký to tričko. (Nikde sem ho neviděl prodávat a ani na lidech nenim moc k vidění) Dík moc

(a eště jednou sorry za spoždění ale škola zavolala a bylo to :( )

5 ER ER | 11. května 2006 v 19:40 | Reagovat

pro 2lastr ahoj, reaguju poněkud opožděně, ale i tak... no, číslo o prostituci je opravdu 8, nějak jsem nezvládla dotáhnout grafiku titulky (a i zbytku časopisu) dokonce:(((

ty starší čísla jsou trošku problém, momentálně tu mám 2 a 5, ty ostatní se musej dokopírovat, což chvilku trvá.ale povedu to v patrnosti. trička už dávno dávno nejsou (možná v nějakých distrech, ale pochybuju).ted jsou jen nášivky s logem a lebkama. no, bude lepší, když napíšeš na bloodymary@bust.com protože jinak se může stát, že si tvojí odpovědi tady všimnu až za dlouho, jako se to stalo zrovna teď. taky s e dohodnem, jak ti ty věci doručíme atd. ju? a díky za zájem:))

6 ER ER | 11. května 2006 v 19:41 | Reagovat

je, tak to je bezva, že sem někdo vlezl ze stránek antify!

7 Ališka Ališka | 21. května 2006 v 14:22 | Reagovat

No, já se sem dostala přes nějaký pochybný nazi stránky, když jsem koukala, co ta hovada zas vymýšlí ...

8 ER ER | 28. května 2006 v 18:59 | Reagovat

tak to je k smíchu i k pláči zároveň!!! co to bylo za stránky?

9 Ališka Ališka | 1. června 2006 v 21:57 | Reagovat

tak to už si přesně nevzpomenu ... ale dostala jsem se tam přes NO, takže šlo asi o něco tomu hodně blízkého ...

10 KARI KARI | 3. srpna 2006 v 12:44 | Reagovat

Zdravím! Skvělé stránky a většinou sympatické názory. Já osobně jsem se sem dostala přes ANTIFU. Už sem chodím docela dlouho, ale až teď jsem se konečně dostala k tomu abych vás pochválila. Takže chválím, chválím... Tak to je zatím vše a ať se vam daří! Čuges!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama