Stillknox (a Visací zámek), 8.12. Futurum

12. prosince 2005 v 23:33 | Emča |  Hudba - grrrls
Joj, čtvrteční koncert Stillknox opravdu stál za to.
Mohl za to jednak skvělý zvuk, a jednak ohromné nasazení, které kapela předvedla. Většina zahraných songů byla z nového dema, takže i pravidelnější účastnice jejich konzertů si nemohly stěžovat na stokrát omletý repertoár. A hlavně, hned od první písničky to bylo pěkně našlápnuté.

Tak třeba "Maso" bylo asi pětkrát rychlejší, a Zuzana hned od začátku zpívala, až se zdi otřásaly, přičemž neznalým připomínám, že tohle je opravdu výborná zpěvačka. Zpívá čistě, a jako doma je jak v zasněnějších polohách, tak i v navztekaném řevu.A Elda zase svou kytaru ovládá čím dál líp, a včera to bylo opravdu vidět.
Ačkoli holky asi měly trému, když hrály před takovou veličinou českého punku, nebylo to na jejich vystoupení vůbec poznat, a svůj set odehrály naprosto suverénně. Za skvělé podpory Atleta, samozřejmě. Řekla bych, jejich dosud nejlepší koncert. Škoda jen, že skončily dost brzo - kvůli Visáčům.
Na druhou stranu, Visací zámek mi svým vystoupením vyrazil dech. Nečekala jsem, že budou tak dobří. Haubert svým dekadentním hlasem recitoval verše a zpíval kultovní songy, a publikum kolem mě vřelo. Spíš než hudbu chci okomentovat složení okolostojících. Od středoškoláků po padesátníky, co si přišli připomenout mládí. Rodinná kapela, tenhle Visací zámek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 manjel manjel | 9. ledna 2006 v 10:30 | Reagovat

Praha Futurum: Visací zámek +Stillknox:

http://manjel.wz.cz/PrahaFuturum/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama